פרטי מרצה

טוביה רינדה
שם מרצה : רינדה טוביה
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : הומור וסטירה   שרלוק הולמס בישראל   תורת המשחקים  
סלולארי :057-2234805
דואר אלקטרוני : yitav@013.net

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

טוביה רינדה
מרצה ומייסד ייטב לייעוץ ארגוני עסקי ולהדרכה
ממובילי הייעוץ בארץ. M.a +מגוון התמחויות.

הרצאות דגל:

תורת המשחקים באסטרטגיה בניהול ובחיי היום יום

 
מתי הצד השני רק משחק איתי ומהו המשחק וכלליו, ומתי זאת אסטרטגיה
מה תהייה תשובת הצד השני לתגובתי שניתנה לתגובתו ליוזמתי... ואיך יתייחסו לכך ויפעלו צדדים ג..ד..ה..
 
מסובך ?! לא כל כך אם לומדים לחשוב אחרת בעסקים, רומנטיקה,ניהול, הורות.. תורת המשחקים נולדה כתחום מתמטי, אבל את העקרונות והלוגיקה שבהם נעשה שימוש להנאה ותועלת, נוכל לאמץ מבלי לעשות שימוש בנוסחא אחת. הרצאה משופעת בדוגמאות מחכימות, מאתגרות משעשעות מכל תחומי החיים, "תעשה לכם את זה".

איזון עדין ,הדרך האמיתית והמלאה ליצירת יחסים יציבים

כלים ש"עובדים" מהרגע הראשון לאימוצם לניתוח אינטרסים תקשורת,מידת הערכה,לבניית התנהגות פעילה נכונה המשיגה יחסים מאוזנים יציבים מהנים מועילים בין הצדדים בזוג או בקבוצה.

המודל היחיד היישומי שמספק לכם יכולת טיפול בכל המורכבות של מערכת יחסים הן לטווח מיידי והן לטווח עתידי. חווית התנסות למידה הטובה לפרט לזוג ולקבוצה

כלי חשיבה - בואו למצוא דרך להפסיק לעשות אותם הטעויות בעקביות יום יום

הלוגיקה ואנטי לוגיקה והשפעתן

מתעסקים בסימפטום ולא בגורם.. מטפלים בבעיה אחת..ומייצרים אחרת,מתרגשים מ"כאילו" עובדות, מביאים בעיות לפתרונות.. כי הם ישנם.. חושבים שאנחנו מאוד הגיוניים..ושהגיון שולט על הרגש..והרגש על האינטואיציה..מייצרים שרשראות של מסקנות..שאולי אין קשר אמיתי בין חוליותיהן.. ועוד ועוד.. תופתעו, תלמדו, תסיקו, ותטעו קצת פחות.. בבית במקצוע בחברה במדינה..בקוסמוס. ו..גם תצחקו לא מעט.

חומר למחשבה: אם מישהו החליט להיכשל והצליח בכך.. האם זה כשלון או אולי הצלחה.

מהמיטב של ייטב- מהקל אל הכבד.. שגם הוא מוגש ברוח קלילה

סודו של הסוד: רולטה עצמית.. כמה ההצלחה תלויה בי ואיך אני עוזר לה להתממש. הרצאה והפעלה מרתקים עם היכרות עצמית מפתיעה

שרלוק הולמס ואגתה קריסטי בארץ ישראל: חידה בלשית מאתגרת בעזרתה נלמד ונחווה תהליך קבלת החלטות אישי וקבוצתי ויחסי הגומלין שביניהם. יש שם חשדות ותדמיות לוגיקה ורגשות ניסיון חיים ואגדות..

מסע בארץ היין : אתה טיפוס אפיץ או נפיץ..תוסס ורענן או איטי ומיושן.. התנהגות כיין והתנהגות עם יין ?חוויה היכרות דרך היין עם עצמנו כיחידים, כקבוצה,כחברה..

נולדנו לרקוד-אלף מילים ותנועה אחת: אנחנו רוקדים עוד בטרם נולדנו, בבטן !! מאז "חינכו" אותנו.. להיות מבוקרים, קפואים,בלתי מביעים.. בואו נצא מהכבלים כדי שנוכל לדבר אל עצמנו ואל זולתנו ברור!חווית תנועה רגש ריקוד עיבוד מסרים..יוצאים ממנה אחרים.

חשיבה גברית חשיבה נשית...האם יש סיכוי לפגישה: נשים חושבות שהן מכירות גברים.. גברים לא מתיימרים להבין נשים..ואם כבר מנסים לתקשר.. הם חושבים כל כך אחרת..! בואו נחווה את השוני ונלמד קצת ממש קצת לגשר עליו.
 
Fight or flight  להתמודד או להימלט האם הג'ונגל עדיין פעיל:
התנסות שכלית ורגשית ,הבנת התהליכים שחשוב לא לשכוח
הרצאה ומשחק קבוצתי בחוץ או בפנים

מדתות לאמונות ..ועד לקואצ'ינג..יש קשר? התפתחות? מקריות? הולך להיות מעניין להסתכל על אלפי שנות שינוי במשקפיים אחרים ,זה גם עוזר לזהות כיוונים עתידיים.

אמנות הרדידות-או סופר התמקצעות.. העולם לאן? ואיך כל זה משפיע וישפיע על חיינו היום יומיים והעתידיים , אזהרה ! ההרצאה מיועדת לאנשים חושבים ומעורבים!

מורשת ערכים ושייכות-או אינטרסים ואינדיבידואליזם כעיקר המהות
דילמות החלטה לגבי מהות משמעות ואיכות החיים,למנהיגים,מנהלים,הורים וכאלו שרוצים להיות משפיעים ומנווטים. חווית התנסות אישית עם חומר למחשבה לשנים.

ועוד נושאים רבים
בניהול ,בשיווק מכירה ושרות ,האני, הפנאי והמשפחה. מספר דוגמאות בכל תחום:

ניהול: מנהיגות מעצבת בעידן חוסר ודאות.קבלת החלטות בתנאי לחץ, ניהול שינויים, אינטליגנציה ארגונית וניהולה, מיקור חוץ-הגזמנו?, תרבות ארגונית לוקלית מול גלובליזציה, מי יהיו המנכ"לים העתידיים, חברה וארגון-אבולוציה או רבולוציה,"הישרדות "העבד המודרני-מול ה"קפיטליזם הדורסני"

"שמש"-שיווק מכירה ושירות:שרשרת השירות הפנימי כמפתח להצלחה,שירות שמוכר,משא ומתן מה באמת קורה בכל שלב,לא על המצגת לבדה נבנית ההצלחה,ל"סגור" לא רק למכור..יחי ההבדל,תקשורת אפקטיבית מול פערי אישיות ותרבות, 100% מכירה על פי גישת הspin.

אני, פנאי ,משפחה: השפעת שינויים בגיל ומעמד תעסוקתי על תחושת הערך, שנינו ביחד וכל אחד לחוד-חיים נכונים, תפיסת מסוגלות עצמית כמפתח להצלחה,בואו להיפגש עם הילד שבנו,ניהול מושכל של משברים,תחשוב עני..תישאר עני..תחשוב עשיר..!, ניהול תקציב המשפחה הלכה למעשה,תהייה קונה חכם..תרגיליהם של סוחרים,

למידע נוסף בקרו באתר ייטב http://www.yitav.co.il/

להזמנות :טוביה רינדה 0572234805.

בביטחון מהתועלת וההנאה שתפיקו , נשמח לראות אתכם בין לקוחותינו

 

Ewise marketing