פרטי מרצה

עידן צ'רני
שם מרצה : צ'רני עידן
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : גאוגרפיה   הרפתקאות וטיולים   מספרי סיפורים  
סלולארי :054-2121838
אתר אינטרנט : www.IdanCharny.com
דואר אלקטרוני : Idan@IdanCharny.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

"הרצאות מעולם אחר"
סדרת הרצאות על מסעות ייחודיים בעולם שהולך ונעלם

רוצים להדהים את העובדים, הלקוחות או האורחים?

מחפשים רעיון ייחודי לגיבוש עובדים או העשרת מנהלים?

חוויותיו של מוביל מסעות וצלם גיאוגרפי, שלקח את המוצ'ילה, המצלמה, הרבה יצר הרפתקנות ויצא אל הלא נודע... רשמי מסע, בליווי שקופיות מרהיבות, על אזורים נידחים ותרבויות רחוקות שהולכות ונעלמות מן העולם. סיפורו האישי והמרתק של הרפתקן חסר גבולות שבאמת, "הלך עד הסוף"!

   

הרצאות
תקציר "הרצאות מעולם אחר"

 • אנטארקטיקה – "החיים על הקצה":
 •  זוג ישראלי, עידן צ'רני וטניה רמניק יצאו בשליחות "העמותה הישראלית אנטארקטית" לשהייה של שישה חודשים באנטארקטיקה. סיפורה של היבשת הקפואה דרך חוויותיהם של בני הזוג, שחיו בתחנת מחקר מבודדת שהייתה כל עולמם. על ההרצאה: הרצאה לימודית בנופך הרפתקני על החיים בקוטב. ההרצאה מלווה בשקופיות ובקטעי וידאו.
   
 •  אינדונזיה (איריאן ג'איה) – "השבטים האבודים":
 • עידן צ'רני יוצא בגפו למסע רגלי בלב הג'ונגל. מפגש ייחודי עם שבטים פראיים שחיים כבתקופת האבן, ומשמרים בקנאות מנהגים ואמונות, שחשבנו שכבר חלפו מן העולם. על ההרצאה: הרצאה בדגש אנתרופולוגי. ההרצאה מלווה בשקופיות.
   
 •  איי ג'ורג'יה הדרומית ואנטארקטיקה – "מסע בעקבות שקלטון":
 • שמונה ישראלים ושתי ילדות קטנות נאבקים בים הסוער ביותר בעולם, וזוכים לרגעי הצצה נדירים לנופי הבראשית, ששקלטון כה חפץ אך כשל להכניע . סיפור הפלגה הרפתקני ביאכטה, השזור במסע היסטורי לכיבוש היבשת הדרומית. על ההרצאה: סיפור היסטורי מרתק, השזור במסע שחזור הרפתקני. על מנהיגות והישרדות. ההרצאה מלווה בשקופיות ובקטעי וידאו.
   
 •  חוג הקוטב הצפוני ברוסיה – "אחרוני הנוודים":
 • מסע נדיר של שלושה ישראלים בקור של 40 מעלות מתחת לאפס. מפגש ייחודי עם שבט הננץ, אחרוני הנוודים המגדלים איילי צפון, אוכלים בשר נא ושותים דם. על ההרצאה: הרצאה בדגש אנתרופולוגי. ההרצאה מלווה בשקופיות (ניתן לשלב קטעי וידאו).
   
 •  שדות הקרח של פטגוניה (דרום אמריקה) - "מסע קיאקים":
 • שישה הרפתקנים ישראלים יצאו למסע נועז בשדות הקרח של פטגוניה, עולם קסום ובתולי. 35 ימי חתירה בקיאק (יותר מ-1,000 קילומטרים) באזור מוכה סערות, בלוויית פינגווינים, אריות ים ודולפינים. על ההרצאה: הרצאה חווייתית על סיפור מסע. ההרצאה מלווה בשקופיות.
   
 •  פפואה ניו-גיני - "מסע במנהרת הזמן":
 • מסע לארץ "הלא נודע". מפגש מיוחד עם מגוון שבטים החיים בנתק גיאוגרפי, תרבותי ואמונתי. עידן צ'רני יוצא לחיות על גדות נהר הסיפיק, לצפות בפסטיבלים הצבעוניים ביותר בעולם, ולפגוש אנשים במקומות נידחים, הסוגדים למדינתנו הקטנה. על ההרצאה: הרצאה בדגש אנתרופולוגי. ההרצאה מלווה בשקופיות.
   
 •  אפריקה - "זכרונות מאפריקה":
 • מסע ג'יפים מרתק בעקבות שבטי ההימבה והבושמנים בנמיביה. ספארי חיות בר בבוצוואנה והקשר בין שואת היהודים לבני ההררו באפריקה. על ההרצאה: הרצאה חווייתית על סיפור מסע. ההרצאה מלווה בשקופיות.

לפרטים נוספים על ההרצאות : לחץ כאן

עידן צ'רני
מרצה, צלם גיאוגרפי ומוביל משלחות בעולם

אודות עידן צ'רני
מהנדס מערכות מידע שמקדיש את רוב זמנו לחיפוש אחר מקומות בתוליים, תרבויות נשכחות וחיות נדירות. ממקימי "העמותה הישראלית אנטארקטית" וממייסדי פרויקט "תיבת נח" (משלחות עם משמעות). הוביל כמה מסעות ייחודיים לאזורים נידחים, שכף רגלו של תייר לא דרכה בהם.

עידן הוא אחד המרצים המבוקשים בתחומו. מצלם וכותב למגזינים גיאוגרפיים בארץ ובעולם, מציג תערוכות צילום ומרצה על מסעותיו בחברות ומוסדות עיסקיים, מוסדות ציבוריים, מוסדות חינוך, חברות היי-טק, חוגי בית, מרכזי תרבות ועוד... בכל רחבי הארץ.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפרטים נוספים אודות עידן צ'רני : לחץ כאן
 
 
הרצאות
אופי "הרצאות מעולם אחר"

אופן ההעברה:
ההרצאות מלוות בשקופיות מקצועיות ומרהיבות, ובהרבה הומור. השילוב בין מוביל מסעות הרפתקניים לצלם גיאוגרפי מקצועי, מאפשר לעידן להציג שקופיות, שמלהיבות ומסעירות את הדמיון!

בחלק מן ההרצאות ניתן לשלב קטעי וידאו ומוסיקה, היוצרים חוויה רב חושית סוחפת.

הרצאות צעירות, אינטרקטיביות מלאות הומור !

ההרצאות משתלבות עם האירועים הבאים:
ימי עיון והעשרה, ימי חוויה וגיבוש מחלקתיים, פעילויות O.D.T, הרצאות וסדנאות העשרה, כנסים, סדנאות מנהלים, אירועי תרבות, פתיחת שנה וסיומה, הרמת כוסית בחגים וציוני דרך בארגון, מפגשי בכירים "Happy hour" , (Tailor Made Management Event) לכלל העובדים, "שבירת שגרה" ביום עיון מקצועי, נופשונים, חוגי בית ועוד...

משך ההרצאה:
כ-90 דקות (ניתן להאריך או לקצר את ההרצאה בהתאם לדרישה).

להזמנות

עידן צ'רני
054-2121838
"הרצאות מעולם אחר"
mailto://Idan@IdanCharny.com
www.IdanCharny.com


פרטים נוספים
לפרטים נוספים על "הרצאות מעולם אחר" - באתר האינטרנט שלי:

Ewise marketing