פרטי מרצה

ללא תמונה עדיין
שם מרצה : שתרוג יואל
סווג : מרצה  * 
תחומי הרצאות : גאוגרפיה   הרפתקאות וטיולים   מספרי סיפורים  
סלולארי :050-5-311857
טלפון :08-9765845
פקס :08-9766137
דואר אלקטרוני : office@kolhamartzim.co.il

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

יואל שתרוג
גיאוגרפיה עולם ומלואו אצלכם:
 
במועדון, במתנ"ס בסלון או בכל מקום אחר יואל שתרוג מסע אחר יואל שתרוג טייל צלם ועורך הצילום של המגזין מסע אחר ייקח אתכם במסע כורסא אל מקומות קסומים בהרצאות המלוות בשקופיות ובמופעים או קוליים מרהיבים, שילוב של מקרני שקופיות עם פס קול ייחודי המושמע בשיטה היקפית Dolby Surround
 
אתיופיה - "המסע למקורות הנילוס" צוות מסע אחר יצא לבדוק אם יש אמת בשמועה שארון הקודש המקראי נמצא באתיופיה. ערב מרתק המשלב את סיפור הארון ומפגשים עם שבטים ותרבויות באתיופיה.
 
מרוקו - אורות צללים וצלילים יואל יצא בדרך האטלס ויביא אליכם מנופי הסהרה ניחוחות וסיפורים מפסטיבל החיזורים והאירוסין באימלשיל, ומנהגים ונופי בראשית.
 
קורסיקה - מסע אל מחוזות האסטטיקה "האבן הכי קטנה שנזרקה לים והפכה לאי קסום" מפגשים עם שודדי ים, חותמו של נפוליון, אנשי המחתרת הקורסית וכפרים עתיקים בהם הזמן עצר מלכת.
 
איי יוון - כחול ולבן בים האגאי גן עדן במשיכת מכחול בין סנטורני המכונה בפי אנשי המקום "אי השטן" נקסוס האי הפורה ומיקונוס המתוייר שבין איי יוון.
 
קרואטיה - "הגן הקסום של אירופה" ארץ שובה לב המשלבת נופים אירופאים עם נופים ים תיכוניים ונוף אנושי מסביר פנים המלקק את פצעיו לאחר המלחמה.
 
תשמע סיפור מופע משולב של יואל שתרוג והזמרת עידית אשל ובו מגוון של סיפורים ושירים חובקי עולם. "סביב העולם ב 80 דקות"
 
ניתן להזמין ערב המשלב מספר מופעים אור קוליים ממקומות שונים: פראג, מרוקו, אתיופיה, האיים המלדיבים, קהיר, קפריסין, יוון, צרפת קרואטיה ועוד
 
ניתן לבנות סדרת הרצאות חובקות עולם בשילוב מרצים נוספים אדמה משווקת הרצאות בנושאים מגוונים של מיטב מצלמי ומכתבי מסע אחר ומרצים נוספים. סדנאות צילום ואמנות אדמה מפעילה סדנאות צילום מרוכזות לכל רמה, בקיבוצים, מושבים ומתנ"סים.
 
יואל שתרוג אדמה ת.ד. 36411 תל אביב
08-9765845 פקס 08-9766137 050-5-311857
 
 

Ewise marketing