פרטי מרצה

רונית מלמד
שם מרצה : מלמד רונית
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : טלוויזיה   מיתוג אישי ותדמיתי   תקשורת המונים  
סלולארי :052-2689889
דואר אלקטרוני : ronitmelamed1@gmail.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

רונית מלמד,
אשת טלוויזיה, עורכת, מלהקת ומומחית לתקשורת
 
אשת טלוויזיה בעלת 19 שנות ניסיון כעורכת תוכן וכמרצה. נחשבת למומחית בהכנה לראיונות טלוויזיוניים ולהופעות מול קהל. בעלת ניסיון רב שנים כמרצה במכללות בנושא תקשורת ושיווק. הגישה פינת ביקורת  טלוויזיה ב"רדיו דרום".  לימדה בבית הספר לטלוויזיה של "רשת", ערוץ 2. היתה כתבת ב"ידיעות אחרונות". הרצאותיה וסדנאותיה ייחודיות בכך שהן מתבצעות בליווי טלוויזיה במעגל סגור, המאפשרות לצלם את המשתתפים, תוך כדי התנסות ולמידה מחוויית הצפייה.  
 
בין הרצאותיה
 
מיתוג אישי  ותדמיתי  - איך לשווק את עצמך ולדעת להתנהל טוב יותר מול חברים, עובדים או דרג ההנהלה. איך נכון להציג את עצמך? מה נחוץ לך כדי לשדרג את יכולותיך? מהן המילים שתמיד יצליחו להניע לפעולה? איך מנהלים "סמול טוק"? מדובר בסדנה חווייתית בת 4 שעות שהמשתתפים לוקחים חלק פעיל. במהלך הסדנה נעשה שימוש בוידיאו, כך שהמשתתפים יכולים להתנסות וללמוד מחוויית הצפייה באופן מיידי ופעיל.  
 
ההרצאה הכי טובה בעיר - איך תעמדו בביטחון מול קהל, תעניינו, תשכנעו ותניעו לפעולה?  איך ניתן לרתק את תשומת הלב שלו? איך פותחים הרצאה? איך מתמודדים עם הפרעות מצד הקהל?  איך מתמודדים עם פחד קהל, ואיך כל זה קשור לספורט? זוהי סדנה חווייתית בת 8 שעות בה כל אחד מהמשתתפים לוקח חלק פעיל, מתנסה, חווה, ויוצא עם סל כלים ליישום מידי. הסדנה עושה שימוש בוידיאו, כך שכל אחד מהמשתתפים יכול להתנסות וללמוד מחוויית הצפייה באופן מידי ופעיל.  
 
מאחרי הקלעים של עולם הטלוויזיה- מהם הסודות שלא גילו לכם על תעשיית הריאליטי? איך מלהקים לאח הגדול ולסדרות דוקומנטריות? מה זה "סטאר קווליטי", איך אפשר לזהות אותו? ובכלל, איך עושים טלוויזיה. מדובר בהרצאה חווייתית ומפתיעה שמאפשרת הצצה לעולם הטלוויזיה ושמשלבת דוגמאות עסיסיות מהמקום. יכולה לנוע בין שעה וחצי לשלוש שעות. 
 
אם אתה לא שם אתה לא קיים - איך לקדם רעיון ארגוני באינטרנט (פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם וטוויטר) ולהשיג חשיפה גדולה יותר במדיה החברתית? איך ליצור בידול ברשת החברתית? איך לגייס כסף מהרשת החברתית? איך לכתוב בפייסבוק? איך להצטלם לאינסטגרם? איך ניתן ליצור קידום אורגני בגוגל? הרצאה דינמית וחשובה אשר חושפת את הסודות של הרשת החברתית. ההרצאה משלבת דוגמאות מהעולם הדיגיטאלי. אורכה שעה וחצי -שעתיים. 
 
סדנת הכנה לראיון בתקשורת - איך להתכונן לראיון בתקשורת? מה צריך לומר ומה לא כדאי להגיד בראיון במדיה? איך מתמודדים עם התרגשות? ומה זווית הצילום שמחמיאה לך? למה שיער מתולתל לא יעבור טוב מסך? תוך כמה זמן צריך להעביר את המסר? מהן טכניקות ההתחמקות שניתנות לשימוש כשנשאלים שאלה לא נוחה? איך רצוי לדבר במדיה? מה כדאי ללבוש לפני ראיון טלוויזיוני? למה מומלץ לוותר על חולצה לבנה, מנוקדת או מפוספסת? מיצוב אישי לפני ראיון בתקשורת- הרצאה של שעה וחצי – שלוש שעות.
 
שפת הגוף וסודות הקשר הבינאישי - מה המשקל שיש לתת לרושם ראשוני? האם יש הזדמנות שנייה לרושם ראשוני? איך עלינו להתייחס ל"תחושות הבטן" שלנו? מה שפת הגוף שלנו אומרת עלינו ועל הסובבים אותנו? מהם סימני החיזור האופייניים לגברים ולנשים בישראל? מה אנחנו משדרים בחיי היום יום? איזה טיפוס אנחנו? איך אפשר לאבחן טיפוסים שפת הגוף? מה שחשוב לדעת על תדמית אישית שפת גוף ויחסים בין אישיים. – הרצאה של שעה וחצי – שלוש שעות.
 
הפסיכולוגיה שמאחורי הקניות שלנו: למה נשים שקונות כל כך הרבה זוגות נעליים וגברים פחות? מדוע בקבוק ה'אפטרשייב' של גברים כבד? איזה ריח "יפתח את הכיס" ויעודד קניה? איזה צבע נחשב לבולט ולזכיר ביותר? איזה מילים יצליחו לפתות אותנו יותר בפרסומות? כל מה שלא העזתם לשאול על הרגלי הקניה שלנו. הרצאה של שעה וחצי - שעתיים
 
סדנת משא ומתן שכנוע ונטרול התנגדויות- בכל סיטואציה בחיים אנחנו מנהלים משאומתן, בין אם מדובר במשא ומתן מול עצמנו בקניית בגד, בהשכמת בבוקר, בשחייה בבריכה ביום חורף קר, או במו"מ מול עם לקוחות, עובדים, הנהלה. איך עושים את זה נכון? איך חותרים לגישת ה WIN- WIN, להימנע מ"משחק סכום אפס", איך מאתרים אינטרס של הצד השני? איך מנהלים נכון את הזמן במו"מ, כיצד עומדים על עקרונות ושימוש נכון בשפת הגוף. הסדנה נותנת מגוון פתרונות יצירתיים שהעולם המודרני מציע.  סדנה של ארבע שעות
 
לינקים:
מתוך ההרצאה שיווק באינטרנט, לחצו כאן
מתוך ראיון בערוץ 10,לחצו כאן:
 
להתקשרות: רונית מלמד
נייד  052-268-9889
באתר: www.melamedia.tv  
 

 

 

Ewise marketing