פרטי מרצה

עמית אופיר
שם מרצה : אופיר עמית
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : חשיבה יצירתית   ספרים רבי מכר  
סלולארי :050-2374195
דואר אלקטרוני : amitoffir@gmail.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

עמית אופיר
מרצה ומחבר רבי מכר עולמיים
מנטור לאפקטיביות, לכתיבת ספרים רבי מכר ובניית קריירה בעזרת ספרים ומוצרי מידע.
 
אודות עמית אופיר
עמית אופיר הוא מרצה, יועץ עסקי ומומחה בין-לאומי ליצירת תקשורת בעזרת ציור.
כמו כן הוא מחבר רב המכר הספר 24/8 להתנהלות אפקטיבית ומאות רבי מכר עולמיים נוספים. עמית מלמד את שיטות העבודה שפיתח בנושא אפקטיביות וחשיבה יצירתית בעסקים.
 
עמית חיבר ויצר מאות ספרים ומוצרים להעצמה, רבי מכר עולמיים בתחומים ובקטגוריות שונות.
בין הספרים "חיפוש מחפש משמעות", "להציל נסיכה" וספרי ציור וקומיקס רבים. ספריו ומוצריו נמכרו במיליוני עותקים בכל העולם ותורגמו לעשרות שפות.
 
עמית עוסק בפיתוח וביצירת מוצרי מידע העוזרים למיליוני אנשים לחיות חיים טובים יותר וליהנות מהידע הייחודי שלו.
 
שיטות העבודה הייחודיות של עמית אפקטיביות ביותר ועוזרות לרבים מלקוחותיו להתפתח ולהתקדם מאוד בקריירה שלהם על ידי יישום השיטות בצורה מדויקת, בהתמדה, ברצון להצליח ובליווי אישי.
 
עמית דובר מספר שפות, יזם בנשמתו ועוסק בפיתוח מוצרי מידע ותוכן בתחומי העצמה שונים, ביניהם התנהלות אפקטיבית בחיים ובעסקים, כתיבת ספרים רבי מכר ויצירת תקשורת בעזרת ציור. במהלך השנים ליווה עמית מומחים שונים, עסקים וחברות ולימד אותם את משנתו בנושא התנהלות אפקטיבית, בניית אוטוריטה ובידול מהמתחרים בעזרת יצירת הישגים ומינוף.
 
עמית נחשב על ידי רבים למנטור לאפקטיביות, לכתיבית ספרים רבי מכר ולהפצת ידע.
ניתן לפנות לעמית לגבי ייעוץ אישי, קורסים, סדנאות והרצאות במגוון הנושאים הייחודיים לו.
 
הרצאות:
סודות החשיבה האפקטיבית - איך לייצר יום נוסף שבוע
הרצאה המלווה את ספרו רב המכר "24/8 - איך לייצר יום עבודה נוסף בשבוע ולהיות מגה-אפקטיביים". בהרצאה יספר כיצד הוא מתנהל וייתן כלים אותם ניתן ליישם בקלות כדי להיות יותר אפקטיביים בעבודה ובחיים האישיים, להתייעל בעבודה כדי להצליח להגיע לתוצאות שיא ולשבור את השיאים האישיים פעם אחר פעם ולמצב את עצמך במקום הראשון בכל תחרות.
 
הרצאה חובה לארגונים וחברות שרוצים להתייעל, להשתפר ולייצר תוצאות רצויות ומקסימליות תוך מינימום מאמץ. ניתן להזמין מהדורה פרטית של הספר, חתומה ומוקשת על ידי הסופר לחלוקה עבור המשתתפים והמנהלים עם המסר שלכם שיופיע בעמוד הראשון של הספר. הרצאה מרתקת בעלת ערך רב לחברות, ארגונים ולעובדים.
 
איך להפוך את הידע שלכם לספרים רבי מכר?
לכל אחד יש ידע שאחרים יכולים להיעזר בו. אם הייעוד שלכם בחיים הוא להפיץ את הידע שלכם ולתת ערך לאנשים ברחבי העולם ההרצאה הזו היא בשבילכם. בהרצאה ישתף עמית כיצד מכר יותר ממיליון ספרים בעזרת דרך חשיבה שונה ויצירתית, כיצד ניתן לכבוש את רשימות רבי המכר פעם אחר ואיך תוכלו גם אתם לקחת את הידע המקצועי שלכם בכל תחום ולהפוך אותו לקריירה כמומחים בינלאומיים.
 
במהלך ההרצאה ילמד עמית את שיטות העבודה האפקטיביות שלו אשר עזרו לו לצייר על יותר מ 500,000 חלוקי נחל, ליצור מאות ספרים ואלפי מוצרים בתקציב נמוך ובתוך זמן קצר והתנהלות יעילה. בהרצאה יקביל עמית את עולם העסקים לעולם הציור וילמד איך כל אחד יכול להגיע לתוצאות חסרות תקדים בעזרת הקווים הפשוטים ביותר! 
 
הרצאה מרתקת בעלת ערך רב לחברות, ארגונים ולעובדים ומקנה כלים ליצירת תקשורת בעזרת ציור, מחזקת את הביטחון העצמי, תורמת ומפתח חשיבה יצירתית, חווייתית, מהנה ומגבשת ומהווה חוויה בלתי נשכחת גם עקב המפגש הסוחף הכריזמה והקסם האישי שמביא אתו עמית אופיר.
 
עמית אופיר הוא מרצה, יועץ עסקי ומומחה בין-לאומי ליצירת תקשורת בעזרת ציור. בנוסף, חיבר ויצר מאות ספרים ומוצרים להעצמה, רבי מכר עולמיים בתחומים ובקטגוריות שונות. ספריו ומוצריו נמכרו במיליוני עותקים בכל העולם ותורגמו לעשרות שפות.
 
עמית עוסק בפיתוח וביצירת ספרים ומוצרי מידע העוזרים למיליוני אנשים לחיות חיים טובים יותר וליהנות מהידע הייחודי שלו. ספריו כבשו את המקומות הראשונים בקטגוריות רבות ברשימות רבי המכר היוקרתיות של אמזון בשלוש יבשות שונות.
 
כל אחד יכול ליהנות מציור - סודותיה של שיטת הציור "לצייר בקלות"
שכבשה את העולם נחשפים!
עמית אופיר, מחבר רבי מכר עולמיים בתחום הקומיקס וספרי ציור למתחילים ילמד אתכם את שיטת הציור "לצייר בקלות" שכבשה את העולם ועוזרת למיליוני אנשים ליהנות מציור. עמית ילמד אתכם לחשוב כמו ציירים ובעזרת 5 שלבים בסיסיים ושימוש בצורות וקוים פשוטים שכל אחד יכול לצייר – תוכלו גם אתם לצייר בקלות כל דמות שרק תרצו.
 
איך ניתן לספר סיפור בעזרת ציורים?
בהרצאה החווייתית עמית ילמד איך ניתן לספר סיפור בעזרת ציורים ולהעביר מסר בכמה קווים פשוטים, יראה איך שינויים קטנים יוצרים דמויות שונות ואיך ניתן בשני קווים להפוך חתול לעכבר, ארנב לאריה ולהשתעשע עם עולם הציור...
 
הרצאות נוספות:
 • סודות החשיבה האפקטיבית "איך ליצר יום נוסף לשבוע"?
 • כיצד יוצרים תקשורת בעזרת ציור?
 • איך להפוך ספר לנכס?
 • המדע של יצירת ספרים רבי מכר
 • איך בנוי עולם הספרים ומהן האפשרויות להתפתח בו?
 • איך מכרתי מיליון ספרים?
 • מהם עקרונות הכתיבה של ספרים רבי מכר ואיך כותבים את הידע שיש לכם בראש והופכים אותו לספרים רבי מכר
 • איך לעבוד בצורה מגה-אפקטיבית ולהגיע למקום הראשון בכול תחרות?
 • איך צעד אחר צעד מביאים את הספרים שלכם לראש רשימת רבי המכר בעולם?
 • איך לבנות מערך הפצה עולמי לידע שלכם ולמכור אותו באלפי נקודות מכירה?
 • איך למנף את הספרים ולבנות קריירה מצליחה בתחום המומחיות שלכם?
 • איך לייצר כסף מספרים?
 
עמית אופיר
נייד: 050-2374195
 

Ewise marketing