פרטי מרצה

רחלי אריאל
שם מרצה : אריאל רחלי
סווג : מרצה  * 
תחומי הרצאות : מספרי סיפורים   ריקוד הפלמנקו   תרבות  
סלולארי :052-8979-193
דואר אלקטרוני : rachelilula@gmail.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

רחלי אריאל
רקדנית פלמנקו
מרצה וכוריאוגרפית
 
אודות רחל אריאל:
 
לפני כעשור יסדה והקימה את להקת "איירה פלמנקו" AIRE FLAMENCO שזו הלהקה הייצוגית של בית הספר המשתתפת באירועים רבים. למדה תקופה ארוכה אצל ה"כוהנת של הפלמנקו בישראל"- סילביה דוראן וכשהאהבה לפלמנקו הלכה והעמיקה נסעתי לספרד לעיר סביליה שבאנדלוסיה. למדתי באקדמיה christina heeren fundacion ובסטודיואים של רקדנים ידועים כגון: מנולו מרין, מילגרוס מנחיבר, כרמן לדסמה, חבייר קרוז ועוד.
 
בחזרתה לארץ למדה לתואר במוסיקה ופילוסופיה באוניברסיטאות תל אביב וחיפה. אחר לימודיה האקדמאיים התעוררה בה התשוקה ללמד את האומנות המופלאה הזו ופתחה סטודיו לפלמנקו במרכז הכרמל (בית הכט). במסגרת עבודתה הוזמנה בשנת 2009 להרצות באוניברסיטת חיפה ביחידה ללימודי המשך תחת הכותרת:" ריקוד בעולם הפלמנקו", מהרצאה זו התפתח הרעיון לשלב בהופעותיה הסברים על הפלמנקו ולהנגיש לכל סוג של קהל את העולם המופלא של ריקוד הפלמנקו בדרך שהיא גם ריקודית, גם הסברתית וגם התנסותית:..
כיום רחלי אריאל מציעה מגוון הופעות היכולות להתאים למגוון של אירועים ושל קהלים.
 
הרצאת הדגל:
 
ריקוד הפלמנקו של רחלי
 
הרצאות
  • ריקוד הפלמנקו של אתמול היום ומחר
  • היסטורית הפלמנקו לדורותיו
  • רחלי אריאל בסיפורה האישי - כך זה התחיל...
  • השפעת ריקוד הפלמנקו
  • ייחודיות הריקוד בהיבטים הבינלאומיים
  • מדוע רוב המדינות מעדיפות דווקא את ריקוד הפלמנקו? (פעם חשבו שריקודי הבטן הם המובילים בעולם.)  (בפלמנקו יש את רקיעת הרגליים שזה מאוד סקסי...)
הופעת סולו של רחלי אריאל
מבחר ריקודי פלמנקו בסגנונות שונים עם הרבה קצב ורקיעות רגליים ושימוש באביזרים שונים: קסטנייטות, מניפה, כובע, שאל..
 
הופעה בשילוב הרצאה
הפלמנקו אפוף מסתורין. רובינו נמשכים אל הריקוד והמוסיקה אבל לא מבינים "מה זה הדבר הזה"? מה זה בעצם "פלמנקו"? מה מייחד את הפלמנקו לעומת סגנונות אחרים? מה הסוד של הריקוד שהוא כ"כ מושך ועוצמתי?
 
באירוע ייחודי זה רחלי סוקרת את ההתפתחות של הפלמנקו והשפעת התרבויות המגוונות שבספרד. מסבירה את המאפיינים של הריקוד, התנועות והאביזרים, הסגנונות השונים שבו וייחודו של הפלמנקו לעומת סגנונות ריקוד אחרים.  כך שבפעם הבאה שתראו מופע פלמנקו- גם תבינו מה אתם רואים ותיהנו במיוחד. עיקרו של הערב מוקדש להופעה של הריקודים, וחלק מהערב מוקדש לסדנה עם המשתתפים ללימוד מקצבים מיוחדים וניתן גם לשלב סדנת התנסות קצרה וכייפית ללימוד קטע של ריקוד.   בכל סוגי המופעים ניתן לשלב להקת רקדניות וגיטריסט פלמנקו.
 
טיפ אישי:
באישיותה ובריקודיה מהווה רחלי אטרקציה חווייתית נושא דגל ובלתי נשכחת.
רחלי נחשבת כאמנית מקצועית וידע של ריקודים, נגינה ורקיעות רגליים.
סוד הצלחתה הוא לימוד הייצוב, קואורדינציה נכונה, קצב, משמעת יצירתיות, ריכוז, הבעה וביטוי אישי ואישיותי. מעבירה הרצאות העשרה בנושאי הפלמנקו
 
רחלי אריאל
נייד: 052-8979193

 

Ewise marketing