פרטי מרצה

רז שירן
שם מרצה : שירן רז
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : אינטואיציה   אינטואיציה   מנהיגות  
סלולארי :0544-669629
דואר אלקטרוני : office@shiranraz.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

שירן רז
מרצה בכירה ויועצת עסקית.
מפתחת וחוקרת את מודל הספירל- אינטואיציה בקבלת החלטות.
 
אודות שירן רז:
שירן רז- מנטור עסקי |  סדנאות ייחודיות לשינוי התודעה | ליווי אישי בשיטת הספירל לפיתוח מערכת קבלת ההחלטות | הרצאות מעוררות חשיבה והשראה.
בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול. בעברה שימשה ככלכלנית ומנהלת כספים במספר חברות מובילות. שירן פיתחה עם השנים את "מודל הספירל" - שיטה ייחודית העוסקת בפיתוח התודעה, האינטואיציה וקבלת החלטות.
 
מודל אשר פותח על סמך מחקר רב שנתי בארגונים בליווי מנהלים בארגונים, אנשי עסקים ואנשים פרטיים. בשנים האחרונות עוסקת שירן רז כמנטורית לבכירים ופוליטיקאים, החיים בישראל ומחוצה לה.
 
שירן מלמדת את מודל הספירל, פרי פיתוחה, הדריכה וליוותה אלפי אנשים ביחידים ובקבוצות ועזרה להם לחזק ולהבין את היכולות המנטאליות שלהם ולממש את הפוטנציאל הארגוני והכלכלי שלהם.
 
מעבירה סדנאות והרצאות לחברות וארגונים בהכוונה לקראת מנהיגות מצליחה.
שירן רז, כלכלנית ומנהלת כספים (CFO) לשעבר בארגונים מובילים, מפתחת מודל ה"ספירל".
מנטורית לאנשי עסקים, מנהלים בארגונים, פוליטיקאים, ואנשים פרטיים בישראל ובעולם.
מנחת קבוצות בארגונים ובקבוצות פרטיות. משלבת בין הידע, הניסיון והאינטואיציה בהכוונה לקראת מנהיגות מצליחה.
 
מודל הספירל: אינטואיציה בקבלת החלטות.
מודל אשר פותח על סמך מחקר רב שנתי בארגונים בליווי מנהלים בארגונים, אנשי עסקים ואנשים פרטיים. המודל בן שבעה שלבים, ונע בין קטבים רציונאליים ואינטואיטיביים.
מלמד את שפת האינטואיציה, מנחה יצירת שינוי בחשיבה האישית, שמירה על רמת אנרגיה וחיוניות גבוהה, מימוש היעוד ושיפור מערכת קבלת ההחלטות, בעולם משתנה.
 
סדנת הדגל
אינטואיציה בקבלת החלטות.
הצגת עקרונות לשיפור איכות קבלת ההחלטות מתוך המודל, וכלים ליישומם. 
השיטה מבחינה בין היגיון ורגש.  מסבירה את ה"תיכנות" הפנימי האישי במצבים משתנים וחוסר וודאות.  פתרון בעיות בדרך לא קונבנציונלית  המביאה להצלחה אישית ועסקית.  השיטה שונה ומאפשרת  תוצאות  מרשימות, המלוות בתחושת משמעות. הגדרה מחודשת של התבניות המוכרות, למקום חדש של שינוי והשפעה.
 
הרצאות:
אינטואיציה בקבלת החלטות- 
"מודל הספירל" הינו מודל ייחודי הנותן כלים יישומיים לקבלת החלטות בהסתמך על האינטואיציה, המודל נותן מענה לשיטת חשיבה שונה המביאה לתוצאות מהירות יחסית המלוות בתחושות סיפוק והשראה.

חשיבה אחרת -
חשיפה לצורת חשיבה רחבה ובהירה יותר ע"י  למידת "שפה חדשה" , אסוציאטיבית . המעוררת יצירתיות, ראייה ארוכת טווח ואבחנה בפרטים רלוונטיים.
הקשבה אקטיבית לשיפור מערכות יחסים אירגוניים ובינאישיים.
שילוב כלים לא קונבנציונליים להגברת תחושת הסיפוק ויצירת טרנספורמציה של מצב קיים.

פיתוח מנהיגות והכשרת מנהלים חדשים-
החלטות נכונות מפרידות בין מנהיג מצליח למנהיג כושל.  בסדנת אינטואיציה במנהיגות תרכשו כלים לניהול באמצעות שימוש באינטואיציה, לרגעי שגרה ומשבר. תגלו איך להשתמש באינטואיציה במקרים של חוסר מידע, או מידע עודף, במקרים של צורך לבחור מבין מספר אפשרויות ובמקרים של חיזוי פעולות היריב והמגמות המשתנות בתחומכם. המנהלים יונחו  כיצד ליצור שינוי בחשיבה האישית ובהבנה המנטאלית שלהם, כמאיץ לשינוי לשיפור הביצועים בארגון
 
אינטואיציה נשית-
בהרצאה מרתקת זו נדבר על העולם שמעבר למילים, וכיצד הוא משפיע ובונה את עולמכן.
נלמד ונחווה הסתכלות נוספת על ההצלחות, הפחדים, הקשיים שהנשים מתמודדות איתן.
 
מודעות יזמית-
מודעות יזמית (Entrepreneurial Awareness) הנה יכולת נרכשת. אמנם לא כל אחד נולד יזם בנשמתו, אך עם הכלים הנכונים, ניתן להגיע לרמת מודעות כזו, שבה המוח לומד לחשוב בצורה לא ליניארית.
יזמות היא עיסוק בו לאינטואיציה קיים משקל רב. היכולת לקבל החלטות באופן אינטואיטיבי חשובה לא פחות מהדרך המקובלת, המתודולוגית.  יזם מצליח חייב לפעול מתוך אומץ וראייה לטווח הארוך, אך הדבר מחייב גם תשומת לב לפרטים הנקרים בדרך. על כל מי שעוסק ביזמות להיות מודע לגורמים המניעים אותו מצד אחד, אך גם לאלה החוסמים אותו ומונעים ממנו להתקדם הלאה.
 
העלאת מוטיבציה והתמודדות עם שינויים
 
השבחת מערכות יחסים, המערכת הרגשית והמערכת הרציונאלית כשילוב להצלחה והטמעת שינויים.
 
• ניהול משברים
• קריירה וכסף
• הגשמה עצמית
• כיצד להפוך מערכת יחסים שלילית למערכת יחסים אוהבת וחיובית
• תזונה ובריאות במסגרת מודל הספירל
 
הסדנאות וההרצאות מתאימות גם לקהלים פרטיים וגם לארגונים. התאמה לתכנים ולקהל .
 
למה, מודל הספירל?
להמשך הדרך דרוש מעט יותר מהפוטנציאל האישי שאדם יכול ויודע לממש בזכות עצמו. כאשר השיטות הקונבנציונליות מול קושי ואתגרים כבר לא משרתות את המטרות, והתשובות שניתן למצוא באופן עצמאי לא מספקות.
 
טיפ אישי:
I believe that Everyone can fulfill his destiny
Also by affecting the destiny of others
 
 
שירן רז
טלפון 0544-669629
 

 

Ewise marketing