פרטי מרצה

יהודה מסינגר
שם מרצה : מסינגר יהודה
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : אמון אישי ועסקי   הצלחה עסקית   שיווק ומכירות  
סלולארי :054-7711777
דואר אלקטרוני : yehuda.messinger@gmail.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

יהודה מסינגר

מרצה ומומחה להצלחה עסקית, ניהולית ואישית


אודות יהודה מסינגר

מוסמך בעל תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון בחיפה.
מנחה כנסים וימי עיון בתחומי ניהול, יזמות, השקעות ועסקים.
מומחה לפיתוח הצלחות כלכליות בדגש בתקופת מיתון.
מחזק את המונח "להעז ליצר ולהצליח".

מרצה במסגרות המובילות בסקטור הכלכלי, הציבורי והאקדמי בישראל.
פיתח את "תורת ההזדמנות" להצלחה עסקית.


מזה כ-20 שנה עוסק מסינגר ביזמות עסקית וניהול בכיר בתעשיות מגוונות בארץ ובעולם, כולל הייטק, נדל"ן, מזון והוספיטליטי.
בשנים האחרונות ביסס מסינגר מקום משמעותי מאוד בתחום ההרצאות הניהוליות והעסקיות בארץ, והוא נחשב היום לאחד מהמרצים המבוקשים ביותר בתחום.


עשרות אלפי אנשים כבר נהנו לאורך השנים מהרצאותיו וסדנאותיו הייחודיות של מסינגר, המשלבות לימוד מעשי ואימון של כלים, שיטות ומיומנויות פרקטיים וישימים, על בסיס ניסיונו הניהולי והעסקי העשיר של מסינגר, יחד עם שיטת הרצאה והנחייה ייחודית של מסינגר, המשאירה את משתתפי ההרצאות והסדנאות מרותקים ואנרגטיים לאורך כל המפגש או תהליך הלימוד.


יהודה מסינגר הוא גם היוצר והמפתח של "תורת ההזדמנות" -  פרדיגמה מקורית ופורצת דרך בתפיסה ובפרקטיקה, הכוללת עקרונות וכלים ישימים לזיהוי ולמימוש הזדמנויות עסקיות, מקצועיות ואישיות הנקרות על דרכנו במהלך חיינו. תורת ההזדמנות מהווה חלופה חדשנית לשיטות הקואצ'ינג המסורתיות, ומכוונת לפעולה יעילה ואפקטיבית יותר להצלחה בהשגת מטרות כלכליות, מקצועיות ואישיות.
נשוי ואב לארבעה ילדים.


הרצאת/סדנת הדגל:


המדריך להישרדות והצלחה כלכלית בתקופת מיתון

איך לייצר הכנסה נוספת מעבר לתלוש


תקציר: בתקופה זו בה הלחצים הכלכליים בישראל הולכים ומתעצמים, עם יוקר מחייה גבוה מאד מחד, ועם צמצומי כ"א ומשכורות מאידך, משפחות רבות, גם כאשר שני בני הזוג עובדים, פשוט אינן גומרות את החודש! על רקע זה בנה מסינגר את ההרצאה/הסדנה הייחודית הזו, הנותנת למשתתפים כלים פרקטיים ופשוטים ליישום להגדלת ההכנסה המשפחתית, גם ללא השקעת הון עצמי משמעותי (אם בכלל), וגם ללא צורך לעזוב את העבודה השכירה הרגילה.
על בסיס ניסיונו היזמי רב השנים בתחומים מגוונים, מתווה מסינגר דרך ברורה למשתתפים כיצד להתחיל וליזום פעילויות מייצרות הכנסה נוספת, איך לבחור את תחום הפעילות המתאים להם, ואיך לנהל את הפעילות, את עצמם ואת הסביבה הקרובה להם, לכלל השגת מטרת הגדלת ההכנסה. ההרצאה/הסדנה מועברת בפורמטים מגוונים, בהתאם לצרכי הלקוחות.


הרצאות/סדנאות:

ה- X-Factors בניהול וביזמות

נוסחת ההצלחה הניהולית שלך

הרצאה/סדנה מאלפת זו אותה העביר מסינגר כבר לאלפי מנהלים במגזר הפרטי והציבורי, מסכמת באופן ממוקד ופרקטי את תובנותיו מניסיונו הניהולי והיזמי העשיר, ומכוונת את קהל המשתתפים בצורה מרתקת לאיתור וחיזוק מרכיבי ההצלחה האישיים שלהם בניהול. ההרצאה מועברת לרוב כהרצאת אורח במפגשים ניהוליים שונים,
מותאמת לדרג הניהולי הרלוונטי.


"החלון"

לזיהוי ומימוש הזדמנויות עסקיות ואישיות בחייך

יהודה מסינגר הוא היוצר והמפתח של "תורת ההזדמנות". בפורמט זה מלמד מסינגר את עקרונות ומיומנויות תורת ההזדמנות, ומקנה את הכלים לזיהוי ומימוש הזדמנויות שונות - עסקיות, מקצועיות או אישיות - בחיי כל אחד ואחת מהמשתתפים.

הפורמט מגוון ומותאם לקהל המשתתפים.


מצגת אפקטיבית ועמידה מול קהל

לשיפור המיומנות והביטחון בפרזנטציה

לא מעט אנשים חוששים לעמוד בפני קהל. יהודה מסינגר לימד ואימן כבר אלפי אנשים באופן ייחודי ומרתק איך להתגבר על חשש טבעי זה, וכיצד לשפר משמעותית את יכולתם להעביר בהצלחה מצגות שונות לקהלים מגוונים. מסינגר גם מאמן באופן אישי יחידים וצוותים הרוצים להיערך אפקטיבית למצגת משמעותית שלהם - בהזדמנויות כמו מכרז, עסקה, גיוס הון, או ריאיון, וכן מאמן אנשי מקצוע שעמידה מול קהל היא חלק מהותי מעיסוקם, כמו אנשי מכירות, מרצים ומנהלים.


אמנות המכירה

סדנה חווייתית למקסום ההצלחה בכל הזדמנות מכירה

בין אם רק התחלתם את דרככם בעולם המכירות ואתם רוצים ללמוד את רזי המקצוע, או אם אתם אנשי מכירות ותיקים שמעוניינים להמשיך ולשכלל את מיומנות המכירה שלכם ולהצליח למכור טוב יותר, סדנת המכירות החווייתית של מסינגר תקנה לכם כלים פרקטיים ויעילים למקסום תוצאות מפגש המכירה: כלי השפעה ושכנוע, שימוש ב-NLP (דמיון מודרך), התגברות יעילה על התנגדויות טיפוסיות, ואמנות סגירת העסקה - כלים אלו ואחרים יילמדו ויתורגלו בסדנה. מסינגר לימד לאורך השנים אלפי אנשי מקצוע בתחומים שונים את מיומנויות המכירה, והנחה והכשיר רבים לשיפור יכולתם למקסם את ההצלחה בכל הזדמנות מכירה.


להשיג wow בשירות לקוחות

איך להפוך "שירות" ל"חווית לקוח" מנצחת!

במשך השנים סייע מסינגר לארגונים רבים - בהדרכה או בייעוץ - לבנות מערך שירות מנצח, ששם דגש על הבנייה ויישום נכונים של חווית הלקוח. כחלק מתהליכי שיפור שירות שכאלה, או כהדרכה נפרדת, עברו אלפי אנשים מתחומי שירות שונים את סדנת מיומנויות השירות של מסינגר. סדנה זו מקנה כלים ושיטות להפיכת כל מפגש שירות לחוויית wow,
ואף להזדמנות מכירה נוספת ("השירות המכירות"), כולל איך ניתן לטפל בתקלת שירות או בתלונת לקוח כך שהלקוח לא רק יהיה שבע רצון מהטיפול בתלונתו, אלא יהפוך ללקוח חוזר ואף יביא לקוחות נוספים איתו. הדרכות שירות מועברות ע"י מסינגר בפורמטים שונים בהתאם לצרכי הארגון, כולל הרצאה ממוקדת של "השירות המנצח"
למנהלים ולאנשי שירות בדרגים שונים.


סדנת השפעה, כוח ושכנוע

המיומנות להשיג בהצלחה וביעילות את מה שאתם מעוניינים בו

הסדנה מקנה מיומנויות וטכניקות ייחודיות וישימות איך להשפיע ולשכנע אחרים - במקום העבודה, במשאים ומתנים, ואפילו ביחסים בינאישיים - באופן יעיל ואפקטיבי, ולהגדיל אגב כך את הכוח והיכולת שלכם להשיג את הדברים שאתם מעוניינים בהשגתם.


סדנת יזמות עסקית

ליזום, להקים ולנהל עסק מצליח

מעוניינים להקים עסק?.. פתחתם עסק ואתם רוצים לעשות קצת סדר בבלגאן שנחת עליכם ולהתמודד נכון וטוב יותר עם חוסר הודאות?... שווה אם כך שתשתתפו בסדנת היזמות העסקית של יהודה מסינגר, כמו אלפי יזמים מתחילים אחרים שכבר עברו סדנה זו ושיפרו את יכולתם היזמית והניהולית באמצעותה.


הסדנה מקנה כלים מעשיים לפיתוח החשיבה וכושר ההחלטה היזמית, ולהתמודדות אפקטיבית עם אתגרי היזמות. הסדנה מתארת וממחישה באופן ייחודי ומרתק את השלבים השונים של הקמת העסק, פיתוחו וייצובו, משלב הרעיון וגיבוש התוכנית העסקית, דרך גיוס ההון הראשוני, בניית הצוות והתשתית התפעולית, ועד הפעלת העסק, פיתוחו והצמחתו. לכל שלב שכזה מקנה מסינגר כלים ועקרונות עבודה פרקטיים להגדלת סיכויי הצלחת היזמות, תוך המחשתם מניסיונו העשיר ביזמות עסקית בתעשיות שונות, כולל הייטק, נדל"ן, מזון והוספיטליטי. מסינגר גם מאמן ומלווה אישית יזמים בשלבים שונים של יזמות עסקית.


סדנת משא ומתן

להצלחה במיקסום תוצאות המשא ומתן

זוהי אחת מהסדנאות הפופולאריות ביותר שמעביר יהודה מסינגר בארגונים ובמוסדות השכלה גבוהה. הסדנה מלמדת וממחישה באופן ייחודי כלים וטכניקות פרקטיות להצלחה במשאים ומתנים עסקיים ואחרים, תוך ניתוח מקרי משא ומתן מגוונים מעולם התוכן של המשתתפים. מסינגר מייעץ גם למנהלים ולאנשי עסקים בהערכותם לקראת משא ומתן משמעותי, ואף נותן עפ"י צורך ייעוץ-משתתף במהלך המשא ומתן עצמו.


טיפ אישי:

עשרות אלפי אנשים כבר נהנו לאורך השנים מהרצאותיו וסדנאותיו הייחודיות של מסינגר, המשלבות לימוד מעשי ואימון של כלים, שיטות ומיומנויות פרקטיים וישימים, על בסיס ניסיונו הניהולי והעסקי העשיר של מסינגר, יחד עם שיטת הרצאה והנחייה ייחודית של מסינגר, המשאירה את משתתפי ההרצאות והסדנאות מרותקים ואנרגטיים לאורך כל המפגש או תהליך הלימוד.


לקוחות נבחרים:

משרד הביטחון | בנק לאומי | מלונות אקירוב | משרד ראש הממשלה | תעשיה צבאית | תעשיה אווירית | צה''ל | המכללה למינהל | ארא יועצים | מכללת הישגים | שב''ס |
מכללת נתניה | האוניברסיטה הפתוחה


שתי ההרצאות המבוקשות ביותר של מסינגר בכנסים וימי עיון:

-          "תורת ההזדמנות" - פרדיגמה חדשה ופרקטית מאד להצלחה עסקית ואישית, שאותה פיתח מסינגר על בסיס ניסיונו רב השנים ביזמות ובניהול. 

-          ה"אקס פקטורס" לניהול ולהצלחה
מסינגר גם משמש כמנחה של כנסים וימי עיון בתחומי  ניהול, יזמות, השקעות ועסקים.


קליפ וידאו קצר מתוך הרצאת מסינגר
על תורת ההזדמנות במלון הרודס ת"א:
http://www.youtube.com/watch?v=aDSmYUyykNI&feature=youtu.be


יהודה מסינגר

נייד   : 054-7711777
דוא"ל:
yehuda.messinger@gmail.com
אתר  : www.messinger.co.il


Ewise marketing