פרטי מרצה

צביקה ברגמן
שם מרצה : ברגמן צביקה
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : חינוך פיננסי   כלכלת המשפחה   מוטיבציה  
טלפון :09-7678899
דואר אלקטרוני : office@kolhamartzim.co.il

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

צביקה ברגמן
מרצה, מומחה בחינוך פיננסי, מוטיבציה וכלכלת המשפחה

הרצאת הדגל:

כסף, זה כול הסיפור
ההרצאה היא חוויה סוחפת בה לוקח צביקה ברגמן את הקהל
למסע מדהים בחייו של המאזין ובמהלכו נוגע במגע קסם

בכל הטעויות הכלכליות הכואבות עם הרבה הומור, בשילוב של סיפורים מהחיים ואמת מחיי השגרה. צביקה שם מראה בפניו של הקהל בדרכו הייחודית בה הוא משלב ניסיון רב וחוכמת חיים עם מקצוענות בלתי מתפשרת והומור שנון.

"אם זה לא היה מצחיק היינו עצובים" אומר צביקה ברגמן על ההתנהלות הכלכלית של הישראלי הממוצע ולוקח אותו למסע מאחורי הקלעים של חייו הכלכליים.

הרצאה ייחודית זו היא שתגרום בין היתר למאזיניה גם לחסוך ולהרוויח כסף מיישום התובנות באופן מיידי. ההרצאה בנושא כסף כוללת את השימוש היומיומי בכסף, את ההתנהלות שלנו, הטעויות שלנו, על חינוך פיננסי וכלכלת המשפחה בגובה העיניים ומעניקה למאזינים תובנות חדשות לגבי השימוש בכסף וכיצד לעשות את זה נכון.

מאזינים שהשתתפו בהרצאה מספרים כי הבינו באחת את כל מה שלא הבינו עד עתה לגבי כל מה שקשור להתנהלות פיננסית נבונה.

התגובות הנלהבות של הקהל, מחיאות הכפיים והתודות שמקבל המרצה בסוף כל הרצאה הן העדות האמיתית לכך שיש דברים שחייבים לשמוע היכולת להעביר מסרים כלכליים בצורה קלה ובגובה העיניים היא זו שהפכה את ספריו למבוקשים בארץ ובעולם. ההרצאה מתאימה לכולם בין אם אתה צעיר מבוגר מבוסס או מתחיל.

הרצאות נוספות:

  • בורסה למתחילים
  • מוטיבציה
  • אומרים שלום למינוס
  • הרצאה לבעלי עסקים שרוצים להרוויח יותר
  • חינוך פיננסי

כולנו עובדים אלפי שעות בשנה עבור המשכורת שלנו, כדי להרוויח כסף אבל לא מקדישים אפילו שעה אחת כדי ללמוד כיצד הכסף יכול לעבוד בשבילנו וכיצד לנהוג

בו בחוכמה. הגיע הזמן לעשות שינוי. ההרצאה של צביקה ברגמן תגרום לכם להבין ולעשות את השינוי.זו תהיה השעה הכי רווחית עבורך השנה מעבר להיותה מהנה.

על המרצה:

צביקה ברגמן הוא איש עסקים ,מאמן, סופר מרצה ומו"ל יליד הארץ . צביקה ברגמן כתב מעל 50 ספרי עסקים ביניהם רבי מכר בתחום החינוך הפיננסי כלכלת המשפחה ,שוק ההון ועוד. כל הספרים נמכרים ברשתות הספרים סטימצקי וצומת ספרים בכל הארץ וחלק מספריו תורגמו ונמכרים בחו"ל.

צביקה אורח מבוקש בערוצי התקשורת השונים ומוכר מהופעותיו התכופות באמצעי התקשורת המובילים כגון ערוץ 2, ערוץ 10,ערוץ, עיתונים יומיים וכלכליים, אתרי אינטרנט מובילים ותוכניות רדיו רבות.

 
 

Ewise marketing