פרטי מרצה

אלי שחף
שם מרצה : שחף אלי
סווג : מרצה  * 
תחומי הרצאות : מוטיבציה   שינוי  
סלולארי :054-4932120
דואר אלקטרוני : eli@elishahaf.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

אלי שחף
מרצה, מומחה למוטיבציה, התמודדות עם שינוי והעצמה

אודות אלי שחף בסיפור אישי:
לאחר שנים רבות במשקל עודף, קיבל אלי יום אחד החלטה: לרוץ ריצת מרתון. כן, 42.2 ק"מ. לאחר שנה של אימונים, המטרה הושגה. בעקבות השינוי עבר אלי מהפך גופני ונפשי, והפך למרצה מבוקש, מנטור למוטיבציה ובלוגר. בין השאר, אלי הוא בעליה של "הרגלים מנצחים" המתמקדת בסדנאות העצמה למהפך בריאותי, וליווי ארוך טווח הכולל אימונים גופניים וייעוץ תזונתי.

הרצאת הדגל: "מכורסת הטלוויזיה לריצת מרתון"
סיפור סוחף ומשעשע על הדרך שעושה עובד הייטק מספת הטלוויזיה עד לריצת מרתון.
יום אחד, בגיל 36, החלטתי שנמאס לי מ- 20 ק"ג עודפים, נמאס לי משגרת עבודה-ילדים-טלוויזיה, נמאס מהעצלנות..... החלטתי לעשות משהו למען עצמי! "להרים" פרויקט ענק, מטלטל.... החלטתי לרוץ מרתון ולסיים אותו עם חיוך על הפנים!

איך קמים ב- 5:00 בבוקר לריצה בלי לשבור את השעון המעורר? איך שוחות אבטיחים בדרך מרעננות ריצה מייאשת בקיץ הישראלי? איך עומדים בתכנית אימונים מחייבת ויוצאים לריצה גם כשיורד גשם סוחף או כשהלחץ בעבודה גורר אתכם עמוק לתוך הערב?

על האימונים, האתגרים, הכישלונות הקטנים שבדרך וההצלחה הגדולה שבסוף, אשמח לספר לכם בהרצאה מעניינת ומשעשעת, המשאירה את השומעים עם חומר למחשבה. זהו סיפור מעורר השראה על מחויבות, לקיחת אחריות ועל ההנאה הגדולה של עמידה באתגר.

הרצאות נוספות:

1. "לחיות את החלום"
מהי מוטיבציה? כיצד אנו יכולים להפוך את חיינו למה שתמיד חלמנו עליו? או אולי אפילו לא העזנו לחלום.... ההרצאה מתבצעת בשיתוף הקהל, ונותנת לצופה כלים להציב לעצמו מטרות, לסמן יעדים ולהשיג אותם. ההרצאה משולבת בדוגמאות רבות, ומספקת כלים ייחודיים להגברת המוטיבציה האישית והשגת יעדים... והכי חשוב- איך נהנים מהדרך!

2. "ההזדמנות שבשינוי"

שינויים כפויים בתעסוקה הם חלק בלתי נפרד מחיינו: פרישה לגמלאות, כישלונות עסקיים, פיטורין מהעבודה או שינוי לא רצוי בתפקיד הנחשק שלנו…כולנו היינו שם. השינוי הוא סוף העולם כפי שהכרנו אותו, או... הזדמנות? הזדמנות בלתי חוזרת לעשות "ריסטארט" לחיים ולראות הרבה דברים טובים שניתן לעשות בנקודת הזמן הזו: להתפרנס ממה שתמיד רצינו לעשות, להגשים חלומות, ובאופן כללי להיות אקטיביים ולהפסיק להיסחף עם הזרם. זהו הזמן הטוב ביותר לעשות שינוי לטובה בחיים. איך מתנערים מהפחד, מהלחץ? כיצד משנים את התמונה הקודרת ומתרכזים ביתרונות שבשינוי?

3. סדנת "הרגלים מנצחים"*

סדנא בת יומיים המספקת כלים לתזונה נכונה, בשילוב אימונים גופניים, העצמה אישית ומתן כלים להתגבר על המכשולים שבדרך. המשתתפים יקבלו כלים מעשיים לשינוי אורחות החיים, וכן תכנית אימונים שתאפשר להם להפוך לאנשים בריאים יותר.

הסדנא מתבססת על כללים פשוטים וקלים, המאפשרים לכל אחד להבין בקלות מה הוא אוכל, מה ההשפעה של האוכל על גופנו, וכיצד ניתן בשינויים קלים וללא דיאטות קיצוניות להביא לתוצאות.

*בשיתוף מאמן ריצה ובייעוץ תזונאי.

אלי שחף. נייד: 054-4932120
 

Ewise marketing