פרטי מרצה

דניאל קלוגהפט
שם מרצה : קלוגהפט דניאל
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : יזמות והגשמה   רוחניות   תנ"ך ויהדות  
סלולארי :054-4904565
דואר אלקטרוני : 1820com@gmail.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

ב"ה

דניאל קלוגהפט
מרצה ומומחה ליזמות והגשמה

אודות דניאל קלוגהפט:
מנכ"ל עמותת "חיים בדרך ארץ" ו "המכון לאמיתות התורה"
מנהל תחום רכש, סחר בין לאומי ופרסום בחברה גדולה במרכז הארץ
מרצה במגוון תחומים במסגרות צבאיות ואזרחיות

הרצאות:

1. שאלת הרע בעולם
בהרצאה נדון על הנושא הרגיש של שאלת הרע בעולם ונדון על מערכת המשפט של בורא העולם. "צדיק ורע לו, רשע וטוב לו": העלמת עין זמנית או חלק מתוכנית לצדק עתידי?
 
2. רחל ולאה - על מעמד האישה ביהדות
אחד הנושאים היותר רגישים והיותר מוטעים ביהדות. בהרצאה נעמוד על ערכה של האישה ביהדות וגם נכיר שני צדדים לקשר בין בעל לאישה דרך שתי האחיות המפורסמות – רחל ולאה, שתי אחיות הנשואות לאותו בעל....

3. גלגולי נשמות
אין כמעט דת בעולם שאינה מזכירה את עניין השארת הנפש לאחר הפטירה ואפשרות חזרתה בצורה או דמות חדשה ל"סיבוב שני" בעולם הזה. בהרצאה נלמד את מושגי היסוד של תורת הגלגולים ונכיר את ההבדלים בין "עיבור, גלגול ודיבוק". נבין למה ומתי אדם מתגלגל? באיזו דמות? והאם ניתן לדעת מה הייתי בגלגול קודם?

4. גבורה ומנהיגות - לקיחת יוזמה ואחראיות
מיהו הגיבור האמיתי בחיים? כיצד גם אני יכול להיות גיבור אמיתי? מי ומה מונע ממני להיות גיבור? בהרצאה נלמד כלים מעשיים, שיעזרו לנו לקחת יוזמה, להאמין ולבטוח בכוחות שלנו, לשפר את היכולות שלנו ולהדגיש את הכישרונות שלנו.

5. מנהיגות נוער - סדנא
התכנית מציגה תהליך חינוכי להבחנה בין מנהיג לשליט ומחדדת את כישורי המנהיגות של התלמידים. התלמידים יתמודדו עם דילמות חינוכיות ויצטרכו לבחור, בהליך דמוקרטי ובוגר, כללי יסוד אשר יונהגו בבית הספר.

6. עשר הספירות - חלון הזדמנות רוחני
עשר הספירות רומזות לדרכי הנהגה רוחניות הבאות לידי ביטוי בצורה גשמית.
כלל זה נכון גם ביקום הרחב וגם בתוך נפשו הפרטית של כל אחד ואחת מאיתנו.

7. צפונות וקודים בתורה - הרצאה
שיטת הצפונות בתורה מלמדת אותנו כיצד לקרוא את התורה,
באופן שצפונות אלוחושפים לנו משמעות נוספת על פני הפשט הכתוב,
אותה "הצפין" בורא העולם בשבילנו, כשבפיצוח הצופן ניתן ללמוד על העבר, ההווה והעתיד.
 
8. הדרך אל האושר
מי לא רוצה להיות מאושר? האם הדשא של השכן באמת ירוק יותר?
מה ההבדל בין אושר לשמחה? מה מונע ממני להיות מאושר?
 
9. לפצח את הקוד - סדנא שנתית
התכנית מציגה תהליך חינוכי ליצירת קוד התנהגות רצוי, תוך כדי מסע בעקבות הערכים המשתנים עם הזמן והתקופה. הלומד נחשף לקודים תרבותיים המשפיעים על הסדר החברתי באמצעות הכרות עם תרבויות העולם השונות, בכדי להגדיר נורמות ודפוסי התנהגות ראויות.
 
10. בדרכי אבות - עצות לחיים בפרקי אבות
מבין 60 המסכתות של התלמוד הבבלי, אולי החלק הכי מעשי לדתיים וחילוניים כאחד, זה חלק המכונה "פרקי אבות". מדובר על 6 פרקים הגדושים טיפים לחיים טובים, שכנות מוצלחת, זוגיות טובה, נחת מהילדים, הצלחה בעסקים, בריאות הנפש והגוף ועוד...
 
11. חסידות - חיבור "גוף-נפש" על פי תורת הבעל שם טוב ותלמידיו
תורת החסידות מלמדת על החיבור בין חלקים שונים בנפש, מקדשת את החומר ולא רק הרוח, מדגישה את חשיבות האהבה, השמחה והרגש בהתקדמות רוחנית ומלמדת אותנו איך לחיות חיים בעלי תוכן אמיתי, ללא קשר למקום העבודה והפרנסה שלנו.
 
12. "ציניות או לא להיות"
מי לא מכיר אותו? בדיוק סיימתם להעלות טענות "מוצקות" לתיאוריה שלכם, אחרי שעות וימים של עבודות מחקר. פתאום, מסוף האולם יד עולה ומישהו זורק משפט לאוויר החדר.
שניות אחרי זה "רעש הצחוק נשמע לרחוק"... ושדון הציניות מכה שנית.....
בואו איתי למסע "ר-ציני" לעמקי הנפש של תורת הציניות. מתי זה טוב? מאיפה זה הגיע? כיצד להתמודד איתו? אפשר בלעדיו? כל זאת ועוד בהרצאה "ר-צינית" על ציניות או לא להיות...
 
13. על בית"ר והפועל
מדוע אוהד בית"ר ואוהד הפועל לא מסוגלים לשבת אחד ליד השני במהלך משחק? בהרצאה נגלה מבט חדש, מחמם ומאיר על המציאות ועל החבר'ה סביבנו. נרכוש כלים להתמודדות עם הכעס והעצבים הנגרמים במפגש עם אנשים השונים מאיתנו ונלמד כיצד "גם אותו" נצליח לראות בעין יפה וחיובית...
 
דניאל קלוגהפט. הכבאים 19, רמת גן
טלפון: 054-4904565 / 057-3188493
דואר אלקטרוני: 1820com@gmail.com
 
 

Ewise marketing