נומרולוגיה - הפילוספיה

אמנון סער - נומרולוג

נומרולוגיה? הפילוסופיה
 
על פי הפילוסופיה הנומרולוגית הימצאותו של האדם בעולם אינה מיקרית . לכל אדם יש תכלית ויעוד אשר מצווה עליו למלא עוד טרם היוולדו . תחילת היעוד שונה אצל כל אדם ומתחילה בגיל אחר . מבנה החיים הינו שבפרק א' של האדם עד גיל 18-26הינן שנים בהן הוא מקבל הגנה , מזון וכסות מהוריו .משם ואילך הוא מחוייב ל- 36 שנים בהן עליו לקיים התחייבויות אשר נקבעו לו מראש .

בסיס התורה נשען על הפסוק מפרקי אבות: "הכל צפוי והרשות נתונה "ואשר לפיו החיים אמנם צפויים מראש אולם יש בידי האדם אפשרות לכוון ולנתב את חייו . בכל שנות חייו קיים פוטנציאל לעשייה מסויימת בעיתוי מסויים . היה והבחירה תהיה תואמת את הפוטנציאל כי אז מובטח לאדם מימוש המטרות . בכל מקרה , מאפשרת המערכת הנומרולוגית לאדם לבחון ולתקן את מהלכיו על מנת לצעוד על השביל הגורלי שנקבע . במידה והאדם לא פועל לעשות כן כי אז נכנסת המערכת הגורלית לפעולה ועושה זאת .

לדוגמא : אם אדם צריך להיות בתחום של עסקים וכספים אבל , החליט להיות שכיר . המערכת הגורלית תתחיל לאותת לו על ידי כך שהשכר לא יהיה גבוה .היה ולא עזב ,יתחילו סכסוכים עם בעל הבית . אם עדיין נשאר במקומו ,כי אז בסופו של דבר ,יקרוס המפעל ובעל הבית , אחרי פשיטת רגל יאלץ לפטר אותו .

אולם , הנומרולוגיה לא פועלת רק במגרש העסקי . אחד הנושאים שהיא מטפלת בהם בצורה קפדנית הינה בתחום הזיווג או הזוגיות . החיבור בין גבר לאשה ,על פי הנומרולוגיה אינה מעשה של מה בכך . הגבר בזוגיות צריך להיות המגן, המפרנס והנושא בעול צרכי אשתו וצאצאיו . האשה אמורה להגן על עצמה ועל צאצאיה ( בימינו גם היא נושאת בעול הפרנסה ) ולכן היא זקוקה לגבר שימלא צרכים אלו . במידה והגבר אינו ממלא צרכים אילו ,כי אז היא בועטת אותו מן הזוגיות או פונה לבגידות . הנומרולוגיה אינה מצדיקה או מקבלת בגידות אך היא מבינה ומצליחה להסביר אותם בצורה מדהימה .

בתא המשפחתי לאשה יש משקל גדול . מילוי צרכיה על ידי הגבר שלה בא לידי ביטוי באופן שהכתוב בגורלה משפיע ומכתיב את עיסוקו וגורלו של הגבר . במידה והגבר אינו מבצע את הנדרש ממנו כי אז מתחילים הקלקולים והמשברים . גם בעניין זה פועלת המערכת הנומרולוגית ומנסה בכל דרך לפרק זוגיות לא מתאימה . במהלך השנים מאותתת המערכת סכסוכים ,בגידות או התערבות חיצונית .היה ובכל זאת נשארים בני הזוג ביחד כי אז עלולה המערכת לנתק אותם ב...מות אחד מהם.

בידי הנומרולוגיה כלים המאפשרים חיזוי משברי זוגיות ואף מציאת פתרונות היכולים לקדם את פני הרעה או לטפל בבעייה כשהיא קיימת . היא גם מתמודדת עם בעיות ולבטים של עיסוק או מגורים בצורה מדוייקת להפליא . מכאן שקיימת חשיבות עצומה לעיתוי בו נפגש האדם עם הלקוח ולדוגמא: לאדם יש ציווי לנסוע מתל אביב לירושליים .בצומת הדרכים שהגיע מחליט לפנות ימינה לכיוון באר שבע בטעות . בתחנת הדלק שנכנס לתדלק מסביר לו המתדלק כי הוא תעה בדרך ופניו לבאר שבע ולא לירושליים . בשלב הזה לאדם שתי אפשרויות : לחזור לצומת ולנסוע לירושליים או להמשיך בדרכו לבאר שבע . המתדלק במשל הזה הינו הנומרולוג . לו פגש האדם את הנומרולוג בצומת כי אז היתה נחסכת הטרחה לנסוע לכיוון באר שבע .לו נפגש עם הנומרולוג בתל אביב כי אז לא היה מגיע למצב של היסוס או פיקפוק .

בפעם הבאה : הקודים המדהימים של המספרים .

הינכם מוזמנים להמשיך לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג .כמו כן לצרף מייל ומספר נייד.

(לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג .כמו כן לצרף מייל ומספר נייד ) .

אמנון סער ?נומרולוג  ייעוץ .הכוונה .הרצאות .

http://www.neomisaar.com/             isgav97@zahav.net.il

054/9292191

סדנאות נומרולוגיה בקר וערב . מופיע בתוכניות" זמן מיסטיקה "בערוץ 10 .

יועץ ב"קו המומחים" מידי יום שלישי בשעה 19.00 ברדיו 103 f.m.

* כל הזכויות שמורות למחבר . אין להעתיק ,לשכפל או להשתמש בכתוב ללא אישור .

 
חזרה לרשימת הכתבות
Ewise marketing