נומרולוגיה עסקית

אמנון סער - נומרולוג

נומרולוגיה קבלית בשירות העסקים

הנומרולוגיה הקבלית הינה תורה המבוססת על הקבלה וכן על אלמנטים מערביים שנותחו ונחקרו על ידי גדולי הפילוסופים לפני מאות שנים . התורה רואה במספרים ובאותיות הנמצאים בשמות ובתאריכי הלידה כמי שמשפיעים על תכונות ומהלכי האדם .

הנומרולוגיה מטפלת בתחומים המעניינים את האדם מן הישוב : זוגיות ,עיסוק ,מיקום /מגורים בריאות .התורה גורסת כי לאדם יעוד הנקבע טרם היוולדו ובמשך חייו עליו לעמוד המספר ציוויים בעיתויים שונים . אחד ממרכיבי היעוד קשור בעיסוקו . במהלך החיים מגיע האדם לצמתים או התלבטויות בהן יש לו אפשרויות בחירה .היה ובחירתו התאימה לפוטנציאל שלו ,אזי יכול לממש את מטרותיו ולהגיע ליעודו בקלות .אם הבחירה שגוייה ,כי אז תאותת לו המערכת הגורלית בכל צורה ודרך כדי לשנות את מהלכיו .אם יתעקש תגיע תגיב המערכת בצורה קיצונית ובלבד שיכוון ליעודו .
לדוגמא : אם אדם צריך להיות באיזורים של כספים וממון והחליט לפנות למקום עבודה ולעבוד כשכיר ,תתחיל המערכת הגורלית לאותת לו : סיכסוך עם חבר לעבודה ,שעות עבודה ללא תמורה ,סכסוך עם בעל הבית ,פיטורין וכו' .הדבר יכול להגיע לקיצוניות בכך שהמפעל יתרסק כלכלית ובלבד שהאיש יפוטר .לאחר פיטוריו ינסה מזלו בתחומים עיסקיים ושם יראה הצלחה .זו הסיבה לסיפורי ההצלחה המתחילים בסיפורים מרגשים על אנשים שהתחילו ללא פת לחם והגיעו רחוק .מאליו מובן שיש מקרים רבים הפוכים ,בהם אדם שצריך להיות שכיר ובוחר בדרך של עסק פרטי ולאורך שנים משקיע ומזיע ולבסוף העסק נופל. אין ספק .הוא לא היה צריך להימצא שם .לו הגיע לנומרולוג טרם ביצוע מהלכים ,היה מגיע לתובנות ופועל אחרת .

הקבלה רואה בחיבור הזוגי בין גבר לאשה גם השפעה על עיסוקים ועסקים . האשה ,כמי שתלויה בהגנת ופרנסת הגבר למילוי צרכיה וצרכי ילדיה משפיעה בגורלה על גורלו ועיסוקו של בעלה לפיכך,פעילותו והצלחתו הכלכלית נגזרים ומוכתבים על ידי אשתו .ולדוגמא : אדם בעל איפיוני גורל של הוראה , הדרכה בתחום כספי ,משמש מרצה במוסד בנקאי .נישא לאשה שיש בגורלה אלמנטים של מכירה ושיווק בתחום טיפולי. קיימת סבירות רבה שבמהרה יקבל הצעה להיות מנהל שיווק או מנהל מכירות בבית חולים או בית אבות .במידה והזוג יתגרש ,יחזור הגבר לעיסוקו כמרצה בבנק .

בעלי עסקים רבים מצויים בהתלבטויות ובשאלות קשות כגון : האם מתאים לי להיות עצמאי?

למה העסק תקוע ? האם לעבור מקום ? מתי ? האם להכניס שותף ? האם לצרף בן משפחה ?ועוד ועוד . לנומרולוגיה יש תשובות מדוייקות וכמעט מדעיות לשאלות אלו .הסיבה לכך כי היא בוחנת את הפוטנציאל של האדם דרך תכונותיו והתאמתו לעיסוק ויותר מכך היא מצביעה על עיתויים .כולנו מכירים את המושג "מזל" שמורכב מ-מקום ז-זמן ל- לעשות והכוונה :ההצלחה מחכה למי שיהיה במקום הנכון בזמן הנכון .הנומרולוגיה גורסת כי לכל אדם יש "שנה אישית "המשפיעה על מהלכיו .לדוגמא : שנה אישית המאפיינת התחלות חדשות הינה פוטנציאל טוב לפתיחת עסק ,התחלת שותפות , פתיחת סניפים חדשים וכו' שנה המאפיינת שינויים הינה פוטנציאל לביצוע שינויים : סגירת עסק , מעבר מקום ,שינוי שם לעסק וכו' .לפיכך ,ישנן גם שנים אשר מאופיינות בהורדת ווליום ולכן העסקים נראים כתקועים .צריך לדעת ולהכיר את השנים הללו ולתת להן לחלוף .

הנומרולוגיה באה לשירות העסקים גם בתחומים של גיוס עובדים חדשים .ניתן להכיר ולדעת תכונות של כל אדם דרך המספרים הסובבים אותו עוד טרם יאמר או יכתוב משהו . לעיתים ,ניתן להצביע על תכונות שאדם מסויים ניסה להסתיר ולעיתים על תכונות שאפילו הוא טרם התוודע אליהן .

מאז שנולדה ,היתה הנומרולוגיה בעבר כלי למלכים ומנהיגים לקבל החלטות וכיום משמשת יועץ נאמן לאנשי עסקים ,עצמאיים ובעלי חברות להכוונה ויעוץ .

(ניתן לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג .כמו כן לצרף מייל ומספר נייד ) .

אמנון סער ?נומרולוג

ייעוץ .הכוונה .הרצאות .

http://www.neomisaar.com/

isgav97@zahav.net.il

054/9292191

סדנאות נומרולוגיה בקר וערב .

מופיע בתוכניות" זמן מיסטיקה "בערוץ 10 .

יועץ ב"קו המומחים" מידי יום שלישי בשעה 19.00 ברדיו 103 f.m.

יועץ עיסקי באתר :http://www.homebiz.co.il/

* כל הזכויות שמורות למחבר . אין להעתיק ,לשכפל או להשתמש בכתוב ללא אישור .

 
חזרה לרשימת הכתבות
Ewise marketing