תאריך הלידה - הכלי הדומיננטי לאיבחון נומרולוגי

אמנון סער - נומרולוג

תאריך הלידה ? הכלי הדומיננטי לאיבחון נומרולוגי
 
על השמות שלנו יש לנו שליטה .אנחנו יכולים לשנות , להחליף ,לקצר , להוסיף להם אותיות או שמות חיבה . בכך אנו משפיעים על אישיותנו ואולי שאליפותנו והתנהגותינו . לעומת זאת , את תאריך הלידה אי אפשר לשנות או לתקן . למעט ניתוחים קיסריים אשר נעשים בלית ברירה , אי אפשר לכוון או לחזות בצורה מדויקת את יום הלידה הצפוי . יחד עם זאת ,לתאריך הלידה יש משמעות מדהימה והוא מרכז בתוכו תכונות ,מהלכים בחיים , עיסוקים , זוגיות ....למעשה ,על ידי טכניקות מסויימות ניתן לראות סיפור חיים שלם הכולל עבר , הווה ועתיד , עיתויים ופטנציאלים לעיסוקים וזוגיות בחיי אדם עוד לפני שפצה פה ואמר דבר מה על עצמו .

כדוגמא לניתוח תאריך לידה והבנתו בצורה בסיסית אשתמש שוב בתאריך הלידה שלי:

19.8.1960 .כפי שלמדנו במאמרים הקודמים ,יש קודם כל לצמצם את המספרים לכדי ספרה אחת כדלקמן : יום לידה ? 1+9 = 1+0= 1 ; חדש הלידה = 8 לא משתנה ; שנת הלידה = 1+9+6+0 = 1+6 = 7 .בסיום נחבר את היום +החדש + שנה = 1+8+7 = 1+6 = 7 .

פירוש הנתונים :

יום לידה = 1 ? תכונה מובילה.על פי הקודים שלמדנו מדובר על אנשים בעלי יכולת מנהיגות ורצון לעצמאות. התאמה אלי : לאורך כל חיי הייתי בתפקידי ניהול גם בצה"ל כקצין ולאחר מכן למעלה מ-20 שנה כעצמאי.

חדש הלידה = 8 ? תכונה נוספת . הקוד : שאיפה להצלחה , כספים ... החיבור אלי :בעובדה שלאורך כל חיי אני מונע מתוך רצון להתקדם ולהתעצם בכל המישורים .

שנת הלידה =7 ? תכונה מפרה .מביעה השראה על החיים .הקוד : הקשר לרוחניות ,מיסטיקה , טיפוליות בבני אדם ,רצון ללמוד . הקשר אלי : זוהי ראיית העולם המאפיינת אותי ומכוונת אותי לעסוק בעיסוק הנוכחי .

סך הכל תאריך לידה = 7 . זהו שביל הגורל שעל האדם לצעוד בדרך למימוש מטרותיו זאת אומרת הסביבתיות בחייו . התאמה אלי : שוב זהו המקום בו אני נמצא ,בו אני עוסק ברוחניות, בטיפוליות , בעזרה לזולת .

חשוב לדעת : כאשר האדם לא נמצא בשביל הגורל שלו , עולות התחושות של חוסר מימוש , של עיכובים ומחסומים בחיים ("למה לא הולך לי ?" "למה תקוע ?" ) . הבשורה הטובה היא שהמערכת הגורלית מכוונת לבסוף את האדם לשביל הגורל שלו .

יש חשיבות לעובדה שתהיה הרמוניה בין השם והמשפחה לבין תאריך הלידה את החיבוריות ניתן לבדוק על ידי טכניקה מסויימת של מציאת התאמה .זאת יש לזכור : ככל שיש הרמוניה בין השם לתאריך הלידה כן עולה האפשרות שהחיים יזרמו ללא תקלות ומשוכות .

נסו לנתח את תאריכי הלידה שלכם ותוכלו לראות איך הדברים מתאימים ואולי יהיו לכם תובנות אחרות / נוספות לגבי חייכם . יחד עם זאת זיכרו שלכל ספרה יש פירושים רבים כמו שלדוגמא במספר 7 ? עשייה מיסטית או סביבתיות טיפולית (בית חולים , בית אבות ....),או סביבתיות לימודית

בהצלחה ולכן יש בדוק היטב את ההשפעה עליכם .

(ניתן לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג .כמו כן לצרף מייל ומספר נייד ) .

אמנון סער ?נומרולוג

ייעוץ .הכוונה .הרצאות .

http://www.neomisaar.com/

isgav97@zahav.net.il

054/9292191

סדנאות נומרולוגיה בקר וערב .

מופיע בתוכניות" זמן מיסטיקה "בערוץ 10 .

יועץ ב"קו המומחים" מידי יום שלישי בשעה 19.00 ברדיו 103 f.m.

יועץ עיסקי באתר :http://www.homebiz.co.il/

* כל הזכויות שמורות למחבר . אין להעתיק ,לשכפל או להשתמש בכתוב ללא אישור .

 
חזרה לרשימת הכתבות
Ewise marketing