כשהבטן מדברת- היחסים בינו לבינה על פי הנומרולוגיה

אמנון סער - נומרולוג

כשהבטן מדברת - היחסים בינו לבינה על פי הנומרולוגיה .

כמה פעמים במהלך החיים שלכם קרה שעמדתם בפני התלבטות מסויימת וקול פנימי עלה ממעמקי הקרביים ואמר לכם : לכו על זה ? לדוגמא : חיפשתם עבודה . ניגשתם למספר ראיונות וזה לא היה זה .והנה ,בראיון מסויים ישבתם מול המראיין ועלתה בכם תחושה טובה שאתם מתחברים אליו ומתחברים למקום העבודה הזה ,דבר מה באנרגיה הכללית נגע אצלכם במשהו פנימי שלא ניתן לתיאור והוביל אתכם לבחור בעיסוק הזה ולא באחר .אותו דבר קרה כשבחרתם את הדירה אותה קניתם או שכרתם .זה קרה גם בבית הספר ,בצבא . בכל המקרים הללו הובילה אתכם התחושה הפנימית.ה"בטן" .פחות ההגיון . זה בסדר .
 
בדרך כלל ה"בטן" מקושרת לתת מודע ומכוונת אותנו לכיוון הטוב עבורינו .כדי לסבר את האוזן נאמר שבהרבה מקרים נעזרים מנכלים גדולים , בעלי עסקים ממולחים ואנשי העולם הגדול בקול הסמוי הזה והולכים בעקבותיו בעיקר, כאשר הם נמצאים לפני החלטה דרמטית .קחו לדוגמא את אברם גרנט .היו לו ודאי לא מעט לבטים לפני שעזב את המדינה והלך לאנגליה . אין ספק שגם הוא נעזר מאד בקול הפנימי ובינתיים נראה שהוא מרוצה מכך

לקול הזה יש שם : אינטואיציה .

אז איך היחסים בינו לבינה מתקשרים לזה ולנומרולוגיה ? אוהו !אוהוהו ! מתקשר מאד . התורה הנומרולוגית המבוססת על הקבלה רואה בחיבור של הגבר לאישה חיבור רוחני נעלה אשר מתקשר עם הבורא . תכליתו של החיבור הזה לבצע תהליך דומה לפעילותו של הבורא : יצירת בני אדם .בתהליך הזה ,שימו לב ,בנות ,לאשה יש משקל גדול .

אנו מכירים את הקלישאות "אישה בונה ?אישה הורסת " .הצרפתים המציאו את הביטוי "חפש את האישה " לפיו אחרי כל אירוע שקורה בעולם מסתתרת אישה. ההלכה מהללת את "אשת חיל " המשמשת ציר מרכזי בבית .גם המערכת הנומרולוגית רואה באשה כדמות דומיננטית בזוגיות . תפקידיו של הגבר הצטמצמו מאז ומעולם בהגנה ובפרנסת אשתו וילדיו .תפקידיה של האישה הוגדרו בהגנת ילדיה וסיפוק צרכיהם ( בעולם המודרני הפכה גם האישה לשותפה בפרנסה ? טענות ,אם יש,צריך להפנות למהפכה הפמיניסטית ). ומכיוון שכך האישה היא זו שבוחרת את בן זוגה על פי הצרכים שהוא יכול לספק לה ולילדיה .

כיצד זה קורה ?

כידוע ,מלמדת תורת הנומרולוגיה שלמספרים הנמצאים בשמותינו ובתאריכי הלידה יש רטט המשפיע על התכונות והמהלכים שלנו כמו גם על שביל הגורל שלנו . המערכת גם קבעה קודים למספרים לדוגמא: המספר 2 מלמד על אנשים רגישים ,דואלים ,עדינים. המספר 4 מגדיר אנשים כביקורתיים , דקדקנים , פדנטים . כל האנשים בנויים מכמה מספרים . אבל ישנם מספרים יותר דומיננטיים המשפיעים עליהם יותר. סביר מאד שאשה שהמספר המוביל אצלה הינו 2 תמצא שפה משותפת וקשר עם גבר דומה. הם משדרים על אותו גל . על כן כאשר יפגשו מבטיהם ישודר ביניהם תדר והם יתקרבו זה לזו . לפעמים אנו קוראים לזה "אהבה ממבט ראשון " .לפעמים אינטואיציה .ה"בטן ".

אבל , זה לא מספיק . הגבר עדיין נבחן על ידי האשה בשאר המספרים הסובבים אותו . הוא צריך לספק את צרכיה . אם לאשה מספרים המלמדים על כיוון חומרי , שאפתנות ,כספים , הצלחות ומעמד ,היא לא תוכל להסתדר עם בן זוג שבגורלו מספרים של עיסוק בפקידות ובשכר מינימום . אם יתעקשו להינשא ,תבדוק המערכת את הזוגיות הזו .אם המסקנה תהיה חוסר התאמה ,תעשה המערכת הגורלית הכל להפריד ביניהם וכולנו מכירים את מקרי הגירושין שבהם זוגות חיו חיי גהינום ולבסוף נפרדו.

אז ,שימו לב , בנים ובנות יקרים ויקרות .אם עדיין לא מצאתם את החצי השני שלכם אל תכעסו ואל תילחצו זה לא תמיד בגללכם/ן . המערכת הגורלית מכוונת אתכם/ן ובדרך כלל לטוב . בינתיים לא הצלחתם למצוא אותו/ה כי הוא/היא לא שידרו באותו תדר שלכם/ן משום שהתדר שלהם היה שונה וכשזה יהיה בינגו ידלקו לכם כל האורות בראש וזיקוקי דינור יטוסו לכל עבר .

כיצד משפיע גורל האשה על הגבר ?מהו זיווג שמיימי ? מהו זיווג תיקון ? מהו עיתוי טוב לזוגיות ?-

כל זאת במאמרים הבאים.

(ניתן לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג .כמו כן לצרף מייל ומספר נייד ) .

אמנון סער ?נומרולוג

ייעוץ .הכוונה .הרצאות .

http://www.neomisaar.com/

isgav97@zahav.net.il

054/9292191

סדנאות נומרולוגיה בקר וערב .

מופיע בתוכניות" זמן מיסטיקה "בערוץ 10 .

יועץ ב"קו המומחים" מידי יום שלישי בשעה 19.00 ברדיו 103 f.m.

יועץ עיסקי באתר :http://www.homebiz.co.il/

* כל הזכויות שמורות למחבר . אין להעתיק ,לשכפל או להשתמש בכתוב ללא אישור .

 
חזרה לרשימת הכתבות
Ewise marketing