הסוד שביסוד

ציון אוחיון - רפלקסולוגיה

"הסוד שביסוד" מאת ציון אוחיון

יסוד האדמה

יסוד זה מתחיל בכפות הרגליים ומסתיים במותניים.

האיברים הכלולים ביסוד זה על פי המפה הרפלקסולוגית הם:

בהיבט הנפשי, הרפלקסולוג המאבחן יקבל אינפורמציה על אופי המטופל, האם הוא בלחץ/רגוע, כושר המטופל לספוג ולקבל כל דבר בחיים או אם תרצו מידת כושר העמידה בלחץ.

יסוד אדמה מעניק אינפורמציה רבת משמעות בנושא הגשמיות, היציבות , השורשיות, הקביעות, הביתיות, המיניות הפוריות ורמת ההישרדות. נקבל אינפורמציה על מידת הרכושנות, הצורך לצבור, ובעיקר מידת הכוח הפנימי כדי להתמודד עם החיים.

במצב של חולים סופנים, ניתן לעקוב באמצעות יסוד האדמה המשתקף בכפות הרגליים, אחר מאבקו של המטופל לחיים או ניתן לדעת האם החולה נמצא במצב כניעה וקבלת הגורל או המחלה.

זכור לי מקרה של חבר לעבודה שלא עלינו חלה במחלה קשה ואושפז בבי חולים, כל שבוע שבועיים החברה במחלקה כולל עבדיכם הנאמן נסענו לבקרו על מנת לנסות להעלות את מצב רוחו, להעשיר אותו עם אנרגיה טובה. במהלך הביקורים כמובן הוא

היה מספר לנו מה הרופאים אומרים, ומה מצאו בבדיקות, אני אישית כמעט ולא הקשבתי, אני הייתי מרוכז בשתי כפות רגליו שבצבצו מבעד לסדין, והן "אמרו" לי את המצב האמיתי. לנגד עיני נראו שתי כפות רגליים ממש כמו התיאור בספרות המקצועית.

באחד הביקורים בהם צצו כפות רגליו לנגד עיני ידעתי שלא אראה אותו יותר. יומיים לאחר מכן הודיעו לנו שהוא נפטר. הדוגמאות רבות ואין לי אפשרות לספר על עוד המון מקרים מעניינים אותם חוויתי, אולי נמצא זמן במאמר אחר בנושא.

בהיבט הפיזיולוגי נקבל אינפורמציה על רוב הפתולוגיות התוקפות את האדם, מקטנות ועד גדולות, מאזור האגן ועד לכפות הרגליים, הווי אומר קיומם של טחורים או ראשית היווצרותם, בעיות בגב תחתון מחוליות L1 ?L5 ומצב ה COCXIS-

(כינויים רפואיים לחוליות הגב התחתון ועצמות הזנב). כן נקבל אינפורמציה על מצב מערכת המין גבר/אשה.

יש להזכיר כי הטיפול הרפלקסולוגי התפרסם בעולם כשיטת טיפול מאוד מומלצת בנושא פריון, ובעיות זרימה בכלי דם.

לסיכום: מצב מאוזן הוא מצב בריא.

במצב מאוזן צריך לראות רקמה בריאה ומלאה בכל אזור העקב.

אזור זה צריך להיות בגוון אדמדם עם נטייה לחום, הגוון צריך

להיות כהה יותר משאר כף הרגל. העור אמור להיות קצת יותר גס

מאשר אזור האש.

בפעם הבאה נתראה ביסוד הרגש "מים"

שאלות בנושא? דרך הדוא"ל ותענו בהקדם
 052-3010461

 
חזרה לרשימת הכתבות
Ewise marketing