אהבה הינה נתינה

תקוה אברהם

אהבה הינה נתינה

במשך החיים שלכם אתם מחפשים אהבה אבל האהבה בורחת לכם מבין האצבעות. אינכם יכולים לתפוש אותה ואינכם יכולים להכיל אותה כאשר היא מגיעה.

אתם כל הזמן מתמקדים באהבות הישנות שלכם. אתם חושבים עליהם, מפנטזים עליהם, עורגים עליהם ומחכים שיחזרו. אתם אפילו הולכים לכל מיני אנשים שמבטיחים לכם שיחזירו לכם את האהבות הישנות.

הניחו לאהבות הישנות. תאמרו תודה לאהבה שהגיעה אליכם ונהניתם ממנה פרק זמן מסוים, תודו לאהבה ותודו לאובייקט האהבה ותשחררו אותו או אותה ליקום.

האהבה היא אוניברסלית וחופשית. האהבה היא אנרגיה שבאה והולכת כמו הרוח, כמו הנשימה, כמו הזרימה של הנהר. האהבה איננה משהו מוחשי שאתם יכולים להחזיק בו ולאחוז בו כדי שלא יברח. האהבה מתפוגגת כמו הערפל.

כאשר אתם נותנים לאהבה הישנה ללכת, אתם משדרים ליקום כי אתם מאמינים בזרימה של היקום ואז אהבה חדשה תגיע אליכם. זה כמו הזרימה של השפע בחיים שלכם. כאשר אתם פתוחים לתת את השפע אתם יוצרים זרימה שמביאה שפע חדש ואז הזרימה מתעצמת והולכת ואתם הופכים להיות עשירים. השפע יכול להיות באושר, בידע, בחברים, בעבודה ועוד. השפע הוא לא רק כסף.

כאשר אתם משחררים את האהבה הישנה, מיד מגיעה אהבה חדשה מאחר שאתם נשארים פתוחים לאהבה חדשה. אתם לא נסגרים, אתם לא נכנסים לכעס או לצער, אתם לא מתייחסים לסוף האהבה הישנה כאילו זה סוף החיים שלכם, כי אם אתם ממשיכים לחיות, ליהנות ולזרום עם החיים.

תזרמו עם החיים ותראו שהאהבה תמשיך לזרום פנימה והחוצה. תאפשרו לאהבה לבוא, ותנו לה גם ללכת כאשר המצב משתנה. זוהי הזרימה הנכונה, זוהי האהבה האמיתית. אל תנסו להיאחז באהבה או באובייקט האהבה.

כל אדם נולד חופשי, איש איננו רכושו של איש. אהבה הינה נתינה ולא לקיחה. אהבה הינה נתינת חופש ולא היאחזות ורכושנות.

אהבה הינה אחד

אחד הוא אלוהים

אהבה הינה אלוהים

כאשר מתחברים לאהבה מתחברים לאלוהים, לבורא, לאחדות ולכל מה שיש ביקום. התחברות זו מביאה שפע בכל תחומי החיים. תהיו פתוחים ותתחברו לשפע שהוא אינסופי ביקום.

תהיו ברוכים ותאהבו

אהבה ואור

תקוה אברהם. ת.ד. 34 חולון. 58100.
טלפון: 03-5046081 פקס: 03-5046081 נייד: 054-4737282
דוא"ל: tikva-ab@013.net

 
חזרה לרשימת הכתבות
Ewise marketing