אורנה רז

לפגוש את אורנה ולחולל שינוי

מאת: נוח הלפרין, עיתונאי

לאורנה רז יש את רזי המקצוע הנחשבים ייחודיים בתפיסה ובדמיון.

עיצוב פנים מאופיין בדרך כלל בשינוי מיפוי הדירה או הבית. מעצבת הפנים אורנה רואה במקצוע יצירתיות ומוטיב אישי ביכולת ראיה והדמיה בלתי רגילים. היא תעצב את הבית מתוך ההבנה והסבלנות שיש לה כלפי לקוחותיה כך שירגישו הכי נכון במרחב האישי שלהם לאחר השינוי.

העיצוב שהיא מציעה הוא תמיד תוך שיתוף הדיירים, וכחוויה משותפת עמם, אך תדיר מתבשרת אורנה במלים: "וואו, לא חשבנו שזה יהיה כל כך מרהיב".

לאורנה רז יש את היכולת למימוש הפוטנציאל ליישום של חלל מגורים ע"פ התפיסה המוגדרת בערכים פונקציונאליים ועיצובים כאחד, והתאמה אישית לגרים בו.

"מפתיע לגלות עד כמה אנשים חוששים להתחבר לפנטזיות שלהם" אומרת אורנה. בתהליך העבודה עוזרת אורנה ללקוחותיה להתחבר ולהאמין בחלומות שלהם ולהתאים אותם למציאות

אורנה מתאימה את חלל המגורים לאופי הפונקציונאלי ביותר הנותן לגרים בו את תחושת איכות החיים התואמת את אופיים.

אורנה מקיימת שיחות עם לקוחות ומתאימה את עיצוב הפנים לרצונותיהם ולתקציביהם, תוך כדי הקשבה מלאה. צרכי הדיירים הם בעצם המוטיב המוביל בכל המערכת אותה היא מקימה עבורם, כמו גם הפגת חששות ופחדים מוכרים מתהליך בניה ושיפוץ. ע"י הליווי הצמוד שהיא מעניקה הופך התהליך לחוויה נעימה ומעצימה.

אורנה פיתוחה שיטה כיצד לפענח יחד עם הדיירים את הסגנון התואם והרצוי. בפגישה עם הלקוחות ההופכת לשיחת ידידות קרובה ביותר, אורנה מציגה בפניכם את כל האפשרויות הפוטנציאליות ומראש מסבירה להם את הקף העבודה וגודל התקציב הנדרש.

לכל בקשה של לקוח יש פיתרון, אומרת אורנה, לאדם הרוצה להרגיש שהוא מרחף בירח, וגם לאדם שלא מאמין שהוא יכול לעשות כן. אכן אורנה נותנת לכולם הרגשה שמימית.

בחירת הרעיון הוא אחד מעוצמות היצירתיות של אורנה.

אסיים במכתבה של מאירה מחולון:

שורות אלה ממכתבה של מאירה בעצם מעידות יותר מכל אודות עבודתה המקצועית של אורנה: "אורנה בוקר טוב, בשמי ובשם תמיר וארבעת ילדנו תודה על הכל. אנו מרוצים מעל ומעבר לכל הציפיות. ידעת לתת לנו את העצה והרעיון, את ההכוונה והחשיבה קדימה ובמכלול. ידעת לפנות לנו את הזמן הדרוש. ידעת והצלחת להוביל אותנו למקסימום האופטימאלי ואידיאלי בנתונים הקיימים. וכל זאת בחום והסברים הגיוניים ומתקבלים. תודה על השרות האדיב והמקצועי. נהנינו והתלהבנו. מאירה. חולון".

 
חזרה לרשימת הכתבות
Ewise marketing