פרטי מרצה  
קרן אדוריאן
כתוב למרצה
שם מרצה : אדוריאן קרן
סווג : מרצה  יועץ  
תחומי הרצאות : זוגיות   חינוך   פסיכולוגיה  
סלולארי :050-7693893
טלפון :04-6940162
דואר אלקטרוני : kerenadorian@gmail.com
 
הזמנת מרצה  
: טלפון : שם
: שם מרצה : דוא'ל
הזמן מרצה
 
על ה מרצה  
קרן אדוריאן
מרצה, מורשית משרד הבריאות כמטפלת בהבעה ויצירה

אודות קרן אדוריאן
מרכזת ומרצה בתכנית ההשלמות בפסיכולוגיה במכללת אורנים.
בעלת קליניקה פרטית בשדה נחמיה.
בעלת ותק של למעלה מ-20 שנה בחינוך ובחינוך המיוחד, כיועצת חינוכית ומחנכת.
מרפאה בהבעה ויצירה.

השכלה
אקדמאית, בוגרת אוניברסיטת חיפה בייעוץ חינוכי בהצטיינות ומוסמכת אוניברסיטת סארי - אנגליה בדרמה תרפיה בהצטיינות.
בעלת תעודת הסמכה ממכללת תל-חי בדרמה תרפיה.
התמחתה במחלקה הפסיכיאטרית בביה"ח "זיו" במסגרת לימודיה.
הקימה תכנית חונכות אישית לילדים בעלי צרכים מיוחדים בבי"ס העל יסודי, ויזמה לימודי תיאטרון עם אוכלוסיה זו.
עוסקת בעבודות פרילנס כגון: כתיבה, בימוי, העלאת הצגות עם ילדים ונוער, ערבי אימפרוביזציה וסדנאות תקשורת בינאישית ודינאמיקה קבוצתית.

תחומי הרצאות

פסיכולוגיה

 • "פסיכולוגיה לא על הספה" - שימוש בתיאוריות מעולם הפסיכולוגיה בחיי היום יום שלנו.
 • הורות - "לא סיפרו לנו ש..." הבנת קשיים ודילמות בחוויית ההורות וחשיפה לכלים להתמודדות עימם.
 • הורות - "מאין באתי ולאן אני הולך" - השפעת בית ההורים המקורי על ההורות שלנו, ובחינת היכולת שלנו לבחור את ההורות שלנו כיום.
 • זוגיות - "מי יוציא את הפח" - בדיקה והבנת החוזה ה"לא כתוב" בחיי בני זוג, מקורו, וכלים לשינוי. ההרצאה מלווה בהתנסויות והדגמות מעולם השומעים.
 • זוגיות - "משחקים בחיי זוג" - ההרצאה מתבססת על תיאורית "ניתוח עסקאות" של אריק ברן, וחושפת בפני הקהל את המשחקים הפסיכולוגיים המתחוללים בחיים זוגיים, וכיצד ניתן לשנותם.
 • גיל ההתבגרות - "מי המציא את זה בכלל" - ההרצאה עוסקת בניפוץ מיתוסים שונים ביחס לגיל ההתבגרות והבהרת הגורמים המשפיעים על המתבגר. העמקת ההבנה של תפקידי ההורים בגיל זה, וכלים העומדים לרשותם להתמודדות עם עולם המתבגרים. ההרצאה מלווה בהדגמות בעזרת המשתתפים והתנסויות.
 • גיל ההתבגרות - גורמי סיכון בחברה בישראל 2009 - ההרצאה עוסקת בסיכונים הקיימים בגיל ההתבגרות, בחברה הישראלית כיום. השפעות החברה הפוסט מודרנית, המציאות הפוליטית בישראל, מערכות החינוך והמשפחה, וכיצד כל אלה יכולים להוות גורמי סיכון.
 • קוגניציה - התנהגות סביבה - ההרצאה עוסקת בהבנת השפעת דפוסי החשיבה שלנו, על ההתנהגות שלנו והאינטראקציות שלנו עם הסביבה, והשפעתם של אלה על דפוסי החשיבה שלנו. הבנת האפשרויות לשינוי דרך כל אחד מגורמים אלה, היכולים להוביל אותנו ליצירת דפוסי חיים בריאים.
 • "מה הסיפור שלך" - ההרצאה עוסקת בהשפעת הסיפור האישי של כל אחד מאיתנו על מהלך חיינו, ותיאוריות החיים שפיתחנו בעקבות סיפורים אלה.
 • חלומות - ההרצאה עוסקת בתיאוריות השונות לניתוח חלומות וכיצד ניתן להשתמש בחלום כאמצעי לצמיחה אישית. ההרצאה מלווה בהתנסות המשתתפים בניתוח חלומות והבנת הסמלים הבאים לידי ביטוי בחלומות שלנו.

חינוך:

 • "חינוך – אין חיה כזו" - ההרצאה עוסקת בניפוץ מיתוסים רווחים ביחס לחינוך ובית הספר, והעלאת שאלות מהותיות ביחס להנחות יסוד שלנו לגבי תפקיד בית הספר, והתנהלותו בפועל. אופי ההרצאה פרובוקטיבית ומעוררת למחשבה.
 • "חינוך מיוחד – אשליה אופטית" - ההרצאה עוסקת במהות החינוך המיוחד כפי שהוא מיושם בארץ ומעלה שאלות ביחס להצלחתו והסיבות לקיומו. העלאת שאלות יסוד ביחס לשאלה- למי החינוך המיוחד נועד- לתלמיד בעל הצרכים המיוחדים, או לבית ספר שאינו יודע להתמודד עם השונה.
 • "לקויות למידה – מה כאן לקוי" - ההרצאה עוסקת בהבנת המושג לקויות למידה ומעוררת שאלות ביחס להתמודדות המערכות הסובבות ילד בעל לקות למידה. הצעות לדרכי התמודדות המעוררות שינוי, לעומת אלה המנציחות את הלקות.
 • "החברה הפוסט מודרנית – השפעות והשלכות על החינוך במדינת ישראל" - ההרצאה עוסקת בניתוח השפעות החברה הפוסט מודרנית על החברה בישראל- מערכת החינוך ותפקידי הורים על ילדים ומתבגרים, וכיצד אפשר לנצל שינויים המתרחשים במעגלים אלה לטובת ילדינו.

תקשורת בין אישית:

 • "מה אני אומר - מה אני שומע" - ההרצאה עוסקת ביכולת שלנו להבין את המסרים הלא מודעים שאנו מוסרים לאחרים, ומדוע מה שהתכוונו "לא הובן" נכון. כיצד ניתן לתקשר כך שנרגיש מובנים ונוכל לייעל את תוצאות התקשורת שלנו.
 • תקשורת ארגונית - איך מנהלים תקשורת יעילה בארגון, בין בעלי תפקידים,לשיפור האווירה בסביבת העבודה ואפשור קבלת החלטות מקצועיות, הנקיות ממטענים בינאישיים שאינם רלוונטיים לתהליכי קבלת ההחלטות. ההרצאה מלווה בעבודה סדנאית והתנסות בכלים של תקשורת בין-אישית.
 • "הם לא מבינים" - ההרצאה עוסקת בקשיי תקשורת בין הורים וילדים, בוחנת את מקורות הקשיים ומציעה כלים לשיפור הדו שיח הבין דורי. ההרצאה מלווה בהתנסויות והדגמות.

דרמה-תרפיה

 • "דרמת החיים" - ההרצאה עוסקת בשימוש בכלים מעולם התיאטרון כדרך להבנה ושינוי, בקשיים בהם אנו נפגשים. ההרצאה מלווה בעבודה סדנאית והתנסות ומותאמת לאוכלוסיית השומעים (הורים, מורים, ילדים ונוער).

סדנא מותאמת

אפשרות של הזמנת סדנא התנסותית על פי צרכי המזמין, לטיפול ,לימוד ובדיקת תכנים. לאחר הגדרת צרכי המזמין, נבנית סדנא ייחודית לאוכלוסיה המזמינה וצרכיה. אופי הסדנא, כלי ההתנסות, נבחרים בהתאם לאוכלוסיה הפונה . ניתן גם להזמין סדרת מפגשים. נושאים אפשריים- עבודת צוות, התמודדות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, גיל התבגרות, התמודדות עם מצבי לחץ, שחיקה, שימוש בכלים יצירתיים בטיפול/חינוך, חשיבה מחוץ לקופסה ועוד.

קרן אדוריאן. שדה נחמיה.
טלפון: 04-6940162 נייד: 050-7693893
דוא"ל: kerenadorian@gmail.com

 
למכירה תקליטורים של לואיז ל. היי
פרטי רכישה טלפון: 03-5240953

חוכמת הדיבר להיות מרצה
בהוצאת ורשבסקי נמצא בחנויות בארץ ולרכישה טלפון: 03-5272521

 
 
בניית אתרים |  עיצוב אתרים |  www.daatnet.co.il